Nowości

Wago Elwag prezentuje oprogramowanie do automatyzacji w przemyśle

04.03.2016

Szybsze uruchamianie maszyn i urządzeń za pomocą oprogramowania do automatyzacji e!COCKPIT – nowe oprogramowanie inżynierskie pozwala na skrócenie czasu programowania i wyróżnia się nowoczesnym, przejrzystym interfejsem. Technologia bazowa CODESYS 3 umożliwia ponadto łatwe tworzenie różnorodnych aplikacji.

Łatwość tworzenia struktur programowych oraz możliwość ich wielokrotnego użycia zapewnia znaczną oszczędność kosztów podczas prac inżynierskich – pozwala na skrócenie czasu programowania, co w efekcie przekłada się na większą konkurencyjność.

W odpowiedzi na wymagania rynku WAGO przygotowało oprogramowanie inżynierskie e!COCKPIT – zintegrowane środowisko inżynierskie, wspierające wszystkie działania związane z automatyzacją, od konfiguracji sprzętu, programowania, symulacji i wizualizacji, aż po rozruch – wszystko w jednym oprogramowaniu.

Oprogramowanie to umożliwia realizację złożonych zadań automatyzacji oraz tworzenie skomplikowanych projektów – bez wysiłku i w krótkim czasie. Przy pomocy e!COCKPIT można realizować następujące funkcje:

  • Konfiguracja - łatwa parametryzacja sprzętu,
  • Programowanie - przemysłowy standard otwarty na wyzwania przyszłości,
  • Wizualizacja - obsługa i monitorowanie w czasie rzeczywistym,
  • Diagnostyka - szybki rozwój, uruchamianie i serwis

źródło i zdjęcie: Wago Elwag

 

Firma powiązana:

WAGO ELWAG

Telefon 71 360 29 70
www.wago.pl
wago.elwag@wago.com

WAGO ELWAG