Nowości

Artyzm w łazience. Baterie Cyrkon Decorum od Grupy Armatura

21.10.2011

Za sprawą kolekcji baterii Cyrkon Decorum z oferty Grupy Armatura sztuka art déco wkroczyła do łazienek i pokojów kąpielowych.

Seria Cyrkon Decorum to oferta dla koneserów wysublimowanej sztuki zdobniczej. Znakiem rozpoznawczym limitowanej kolekcji jest unikatowy motyw roślinny, zdobiący uchwyt baterii.

Kolekcja Cyrkon Decorum z oferty Grupy Armatura składa się z szesnastu modeli o zróżnicowanych formach – trzech baterii wannowych, dwóch natryskowych i bidetowej, trzech umywalkowych, pięciu zlewozmywakowych oraz dwóch umywalkowo-zlewozmywakowych.

Cyrkon Decorum to zarówno modele stojące, stojące nablatowe, jak i tradycyjne ścienne. Pojedynczy uchwyt ułatwia szybką regulację temperatury oraz strumienia przepływu wody. Baterię wyposażono w wysoką i obrotową wylewkę, o dynamicznej linii. Dodatkowo w baterii zainstalowano nowoczesny napowietrzacz, który łączy wodę z powietrzem, co powoduje jej zmiękczenie i zdecydowanie ogranicza rozchlapywanie.

Baterie Cyrkon Decorum Grupy Armatura staną się artystyczną dekoracją salonów łazienkowych. Idealnie skomponują się również z płytkami ceramicznymi zdobionymi motywami florystycznym, wyszukanymi kształtami mebli łazienkowych, czy ekskluzywnymi dodatkami takimi jak: ozdobne ramy luster i kryształowe lampy.

Różnorodność oferowanych modeli Cyrkon Decorum, ich wysokość, kształt wylewki, przeznaczenie pozwoli wyposażyć umywalki, kabiny prysznicowe i wanny w jednorodny, spójny pod względem estetycznym system designerskich baterii spod znaku art déco.

  • Bateria umywalkowa stojąca Cyrkon Decorum – cena ok. 456,50 zł brutto

  • Bateria umywalkowa/zlewozmywakowa stojąca Cyrkon Decorum – cena ok. 590,00 zł brutto

  • Bateria umywalkowa stojąca nablatowa Cyrkon Decorum – cena ok. 620,00 zł brutto

Źródło: Grupa Armatura

Więcej