Nowości

Zlewozmywak Solo od Deante

21.10.2011

Zlewozmywak idealnie skrojony na niewielki metraż? Zlewozmywak, który przyczyni się do tego, że nawet mała powierzchnia stanie się funkcjonalna? Tak to Solo – nowość od Deante.

Dysponując ograniczoną powierzchnią w kuchni, najlepszym rozwiązaniem będzie wybór zlewozmywaka 1 komorowego wraz z ociekaczem. Wymiary zlewozmywaka Solo, nowości od marki Deante - na pewno pozwolą na znaczną oszczędność miejsca. Prosta forma zlewozmywaka oraz właśnie niewielkie wymiary to bezsprzecznie atuty tego modelu.

Komora o klasycznym kształcie, połączona z ociekaczem stanowi całość, która dyskretnie wkomponuje się w wystrój każdej kuchni. Nowość od Deante wykonana jest ze stali nierdzewnej odpornej na zarysowania, zabrudzenia, wysoką temperaturę i bardzo intensywne użytkowanie.

Skoro zlewozmywak stanowi niezbędny element wyposażenia kuchni warto zadbać o to, aby i on w popisowy sposób łączył walory praktyczne z wizualnymi i zagrał dobrze rolę „solo”– mówi Anna Kowalska z firmy Deante.

Zlewozmywak Solo stanowi doskonałą propozycję nie tylko dla singli ale także dla tych osób, które cenią minimalizm i klasyczne aranżacje wnętrz. Model dostępny jest w dwóch wykończeniach: stal szlachetna szczotkowana oraz dekor.

Cena:

  • Stal szlachetna 279 zł

  • Stal dekor 369 zł

Źródło: Deante

Więcej