Nowości

Nowa linia przycisków Vesi Design zainspirowana brzmieniami świata muzyki

17.02.2016

Nowe przyciski są idealnym dowodem połączenia doskonałości i perfekcji designu, a także harmonijnego bezawaryjnego użytkowania.

KEY to every symphony

Przycisk spłukujący KEY jest odzwierciedleniem potrzeb naszych klientów oczekujących od nas produktu ponadczasowego, o prostym, a zarazem subtelnym wzorze będącym elementem, który doda Państwa łazience nuty elegancji. Prosty, a zarazem subtelny kształt idealnie pasuje do innych elementów wystroju łazienki - wzór przycisku KEY jest uniwersalny i idealnie uzupełni wnętrze każdej łazienki.

Choose your own TEMPO

Przyciski z serii TEMPO są idealnym wyborem dla osób poszukujących harmonii

Przyciski z serii TEMPO są idealnym wyborem dla osób poszukujących harmonii. Przycisk TEMPO, to piękny design oraz pełne zadowolenie z użytkowania.

TUNE your life to music

Wyrafinowane linie, łagodne krawędzie nadają nowoczesnego wyglądu przyciskowi TUNE

Wyrafinowane linie, łagodne krawędzie nadają nowoczesnego wyglądu przyciskowi TUNE, co w połączeniu z łatwością obsługi tworzy kompozycję niemal perfekcyjną, będącą w stanie zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, ceniących sobie innowacyjne rozwiązania.

Step up a BEAT

Przycisk spłukujący BEAT i jego minimalistyczny, nowoczesny, a zarazem perfekcyjny wzór

Przycisk spłukujący BEAT i jego minimalistyczny, nowoczesny, a zarazem perfekcyjny wzór sprawia, że Twoja łazienka staje się ekskluzywnie wyposażoną przestrzenią, w progi której wkracza się z przyjemnością.

źródło i zdjęcia: Vesi Design