Nowości

Armatura podtynkowa KLUDI FLEXX.BOXX

17.10.2011

Moda na minimalistyczne wnętrza łazienkowe skłania do coraz powszechniejszego stosowania podtynkowych wersji armatury natryskowej i wannowo-natryskowej.

Rozwiązania podtynkowe mają coraz więcej zwolenników – nic dziwnego, bo posiadają wiele zalet istotnych zarówno z punktu widzenia projektanta, jak i użytkownika łazienki. Estetyczny wygląd, osiągnięty dzięki ukryciu wielu elementów, sprawia, że mała łazienka może być równie atrakcyjna, co wielki kąpielowy salon.

Niewielkie wnętrza wręcz proszą się o takie minimalistyczne rozwiązania, które nie tylko porządkują przestrzeń, ale i pozwalają ją lepiej zagospodarować. Rozwiązania podtynkowe pozwalają na swobodniejsze rozmieszczanie źródeł wody oraz na łączenie różnych źródeł. Są łatwiejsze do utrzymania w czystości, a coraz doskonalsze rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że są łatwe do zamontowania i trwałe.

W ofercie KLUDI znajdziemy nowy uniwersalny moduł podtynkowy KLUDI FLEXX.BOXX, który zapewnia prosty, szybki montaż oraz bezproblemowe użytkowanie rozwiązań podtynkowych. Dzięki elastycznej obudowie (stąd wzięła się nazwa FLEXX) łatwo go zamontować w ścianie, a samo działanie modułu jest bardzo ciche.

KLUDI FLEXX.BOXX jest kompatybilny z wieloma modelami armatury KLUDI, m. in. KLUDI AMPHORA, KLUDI NEW WAVES, KLUDI KIDO, KLUDI BALANCE, KLUDI Q-BEO, KLUDI MX, KLUDI OBJEKTA MIX NEW, KLUDI OCEAN, KLUDI ZENTA, JOOP! i Esprit home. Może współpracować zarówno ze zwykłymi bateriami mieszaczowymi, jak i termostatycznymi.

Więcej informacji na temat rozwiązań podtynkowych KLUDI oraz szczegółowe schematy montażowe znajdą Państwo w specjalnej broszurze „Rozwiązania podtynkowe”.

Źródło: KLUDI

Wiecej

Firma powiązana:

Kludi Armaturen

Telefon 77 456 40 84
www.kludi.com
info@kludi.pl

Kludi Armaturen