Nowości

Nowy grzejnik łazienkowy Purmo Elato

13.10.2011

Lekkość i asymetria to najbardziej charakterystyczne cechy nowego grzejnika łazienkowego marki Purmo. Elato efektownie prezentuje się na ścianie łazienkowej, nie tracąc nic ze swych walorów użytkowych.

Purmo Elato to grzejnik łazienkowy o lekkiej konstrukcji, zbudowany z sekcji rur o płaskim przekroju prostokątnym. W zależności od wielkości grzejnika kolektory poziome pogrupowane są w 3, 4, 5 lub 6 sekcji oddzielonych wolną przestrzenią, co umożliwia wygodne zawieszenie ręczników.

Kolektory pionowe w modelu Elato umiejscowiono asymetrycznie z lewej lub prawej strony. Takie rozmieszczenie kolektorów nadaje formie grzejnika wyjątkową lekkość – elementy poziome sprawiają wrażenie „zawieszonych w powietrzu”. Dodatkowo poprawia to funkcjonalność grzejnika – ręczniki można bardzo wygodnie wsuwać z boku na kolektory poziome.

Grzejnik łazienkowy Purmo Elato dzięki prostej lecz oryginalnej formie pasować będzie do różnych stylów łazienki. Jest dostępny w bogatej palecie kolorów RAL. W opcji dodatkowej można wyposażyć go w wieszaki na ręczniki lub grzałkę elektryczną.

Grzejnik objęty jest 10 letnią gwarancją producenta.

Dane techniczne Purmo Elato:

  • Cena: od 1305 do 2127 PLN netto (kolor biały);

  • Wymiary: szerokość 450 lub 600 mm; wysokość od 830 mm do 1730 mm;

  • Moce: od 406 do 1008 W;

  • Rozstaw przyłączy: 50 mm;

  • Opcje dodatkowe: kolory z palety RAL; wieszaki na ręczniki, grzałka elektryczna.

Źródło: Purmo

Więcej