Nowości

Jaskier - uniwersalna deszczownia do wanny i kabiny od Deante

10.02.2016

Jak zwiększyć funkcjonalność wanny i kabiny? Wystarczy wybrać naszą nowość – deszczownię Jaskier – jeden z niewielu modeli na polskim rynku skierowany zarówno do miłośników prysznica, jak i fanów kąpieli w pachnącej pianie.

Jeden z niewielu modeli na polskim rynku skierowany zarówno do miłośników prysznica, jak i fanów kąpieli w pachnącej pianieWłaściciele małych łazienek borykają się z decyzją dotyczącą wyboru pomiędzy wanną a kabiną. Dzięki naszemu najnowszemu produktowi obydwa urządzenia zostają wzbogacone o nowe funkcje. Właściciele kabin zyskują dostęp do wylewki, pomocnej w szybkim napełnianiu wiadra czy miski. Z kolei miłośnicy pluskania w wannie mogą korzystać z dodatkowej, górnej głowicy, zapewniającej lekki masaż całego ciała.

Deszczownia Jaskier została wyposażona w wygodny system przełączania wypływu wody z poszczególnych źródeł. Dla porównania zestaw składający się ze standardowej baterii wannowej i deszczowni wymaga dwukrotnego przełączania funkcji – najpierw należy użyć divertera umieszczonego na baterii, a następnie divertera znajdującego się na deszczowni. Tymczasem przełącznik Jaskra, w postaci wygodnego pokrętła, pozwala płynnie uruchamiać wypływ wody z trzech źródeł – dolnej wylewki, słuchawki i górnej głowicy. Co więcej, głowicę deszczowni można regulować w zakresie od 110 do 120 cm, dostosowując ją do wzrostu użytkowników.

Jaskier wyróżnia się nie tylko funkcjonalnością, ale też nowoczesnym wyglądem, wpisując się w najnowsze trendy. Subtelna bryła i obłe kształty sprawiają, że będzie się doskonale prezentować w minimalistycznych i skandynawskich wnętrzach. Produkt uzupełnia serię Jaskier, składającą się m.in. z baterii łazienkowych z charakterystyczną zwężaną dźwignią. Wysoką jakość użytych materiałów oraz niezawodność potwierdza 5-letnia gwarancja.

źródło i zdjęcia: Deante

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante