Nowości

Nowość w ofercie RRS – blachodachówka modułowa QUALES MODULAR

08.02.2016

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie na rynek najwyższej jakości blachodachówki modułowej.

QUALES MODULAR, charakteryzuje się:

  • najwyższą jakością użytego materiału
  • symetrycznością
  • łatwością montażu

Symetryczny nowatorski kształt blachodachówki modułowej QUALES, wpływa na ekonomię kosztów krycia połaci dachowej, zapewniając prosty i szybki montaż, dzięki możliwości krycia połaci w dwie strony.
Nowoczesny system gilotynowy 3D zastosowany przy cięciu krawędzi poprzecznych blachy wpływa na szczelność oraz niewidoczność połączeń. Potrójne przetłoczenie podłużne imituje dachówkę ceramiczną i wpływa na znaczne usztywnienie blachy.

Największą przewagą blachodachówki modułowej QUALES jest użyty do produkcji materiał. Do produkcji używana jest tylko i wyłącznie stal produkcji SSAB GreenCoat® Mica o grubości 0,5 mm, cynk 275g/m2, pokrycie farby 35 μm.

SSAB GreenCoat® Mica jest przyjazną środowisku powlekaną blachą na materiały do krycia dachów o atrakcyjnej strukturze powierzchni i zwiększonej odporności na zarysowania. Właściwości kryjące są dostosowane do zmiennych warunków pogodowych oraz nastawione na niskie zużycie materiału. Warstwa kryjąca utrzymuje trwałość koloru, jak również zapewnia dobrą ochronę przeciwko korozji, zawiera opatentowaną warstwę kryjącą, w której istotne części konwencjonalnych rozpuszczalników są zastąpione przez bioodnawialne, reaktywne rozpuszczalniki, dzięki czemu proces produkcyjny stali jest przyjazny środowisku.

Dane techniczne produktu QUALES MODULAR
Szerokość całkowita modułu [mm]: 1212
Szerokość krycia [mm]: 1123
Długość modułu [mm]: 350
Długość dwumodułu z zakładem (długość całkowita) [mm]: 720
Powierzchnia krycia dwumodułu [m2]: 0,79
Powierzchnia całkowita dwumodułu [m2]: 0,87
Wysokość profilu [mm]: 50
Głębokość przetłoczenia [mm]: 23
Grubość blachy [mm]: 0,5
Gwarancja: do 50 lat
Produkt dostępny jest w 5 kolorach:

  • 434 – brązowy
  • 015 – czarny
  • 742 – cegła
  • 758 – wiśnia
  • 455 – grafit

źródło i zdjęcie: RRS

Firma powiązana:

RRS Sp. z o.o. S.K.A.

Telefon 58 349 74 91
www.raiko.com
info@raiko.com

RRS Sp. z o.o. S.K.A.