Nowości

Nowe stanowisko do prasowania Kärcher z serii Home Line SI 4. 100 CB

12.10.2011

Kärcher przedstawia nowy zestaw do prasowania SI 4.100 CB z serii Home Line, składający się z: parownicy SC 4.100 CB, żelazka parowego oraz deski do prasowania AB 1000.

Nowe stanowisko do prasowania Kärcher z serii Home Line SI 4. 100 CB

Żelazko ze stopą ze stali szlachetnej posiada regulację temperatury i wydatku pary, gwarantując 50% krótszy czas prasowania, a deska do prasowania posiada miejsce do przechowywania żelazka, funkcję odsysania pary oraz funkcję nadmuchu!

Funkcja odsysania pary pozwala prasować delikatne tkaniny a nadmuch umożliwia łatwe prasowanie grubych tkanin nawet wielokrotnie złożonych. Wygodę dodatkowo zapewnia możliwość regulacji wysokości deski do prasowania na wysokości między 75 -100cm, dzięki czemu może być dostosowana do wzrostu użytkownika.

Parownica nagrzewa się w zaledwie trzy minuty. Dodatkowy zbiornik umożliwia uzupełnianie wody podczas pracy bez konieczności przerw na studzenie kotła.

Parownica S.C. 4.100 CB może być stosowana również do skutecznego czyszczenia parą pomieszczeń i sprzętów domowych, w tym armatury łazienkowej i kuchennej, płytek ceramicznych ściennych i podłogowych, okapów, wanien, okien, kabin prysznicowych etc.

Nowe stanowisko do prasowania Kärcher z serii Home Line SI 4. 100 CB w wyposażeniu posiada takie akcesoria jak dysza do czyszczenia podłogi, dysza do detali zapewniająca dostęp do trudno dostępnych miejsc (np. fug), dysza ręczna wykorzystywana do płyt grzewczych czy okien jak również okrągła szczotka idealnie nadająca się np. do usuwania kamienia z kranów.

Urządzenia z serii Home Line
przeznaczone do sprzedaży w specjalistycznych sklepach Elektro/AGD.

Źródło: Kärcher

Więcej

Firma powiązana:

Kärcher Sp. z o.o.

Telefon 801 811 234, 12 63 97 105
www.karcher.pl
biuro@pl.kaercher.com

Kärcher Sp. z o.o.