Nowości

Nowość w ofercie Gerdy. Segmentowe bramy garażowe

11.10.2011

Firma Gerda - producent wysokiej jakości drzwi antywłamaniowych, wprowadził do swej oferty nowość - segmentowe bramy garażowe.

Bramy garażowe, z uwagi na ich dużą powierzchnię, znacząco wpływają na estetykę budynku. Szczególnie, gdy garaż stanowi integralną część domu i sąsiaduje z drzwiami, zarówno wejściowymi jak i dodatkowymi – do garażu.

Nowość w ofercie Gerdy. Segmentowe bramy garażowe

Gerda daje możliwość skompletowania w podobnym kolorze bramy i drzwi wejściowych, co pozwoli podkreślić styl i elegancję posesji.

Szeroki wybór typów paneli i kolorów, pozwala wkomponować skrzydło bramy w istniejącą lub projektowaną architekturę budynku. W standardzie występuje osiem kolorów RAL oraz trzy kolory z imitacją drewna. Na Państwa życzenie bramy garażowe Gerda można pomalować na dowolny kolor z katalogu RAL.

RODZAJE POWIERZCHNI

  • SMOOTH – gładka dla drewnopodobnych z wyjątkiem paneli typu kaseton,

  • WOODGRAIN – przypominająca strukturę drewna dla kolorów RAL oraz paneli drewnopodobnych typu kaseton.

MIKROFALA

Skrzydło bramy z powierzchnią mikrofalową pozwala na zamaskowanie małych uszkodzeń powłoki w trakcie użytkowania, dzięki czemu wyglądają one dobrze przez wiele lat. Mikrofala występuje tylko w kolorystyce RAL.

PANELE typu: S, M, L

Nowoczesny typ panela z poziomymi przetłoczeniami umieszczonymi w równych odległościach. Dzięki ich symetrycznemu ułożeniu i odpowiedniemu kształtowi połączenia między panelami są całkowicie niewidoczne. Występują w kolorystyce RAL i drewnopodobnej. W kolorystyce RAL zewnętrzna strona panelu pokryta jest wytłoczeniami (woodgrain) przypominającymi strukturę drewna.

Źródło: Gerda

Więcej

 

 

Firma powiązana:

Gerda

Telefon 22 329 10 30
www.gerda.pl
gerda.bh@gerda.pl

Gerda