Nowości

Nastrojowe oświetlenie łazienki najlepsze z zestawem Fala Świetlna firmy E-TECHNOLOGIA

28.01.2016

Aranżacja małej łazienki nie jest prosta. Jej właściwe urządzenie, wystrój, może sprawić, że łazienka będzie wydawać się większa, przyjemniejsza, piękniejsza. Kolorystyka łazienki i jej oświetlenie jest bardzo istotne ze względu na jej postrzeganie.

Nasze projekty łazienek oparte na wyjątkowym oświetleniu światłowodowym i zostały stworzone po to, aby inspirowaćNasze projekty łazienek oparte na wyjątkowym oświetleniu światłowodowym i zostały stworzone po to, aby inspirować. Tworzymy projekty nowoczesnych i pięknych łazienek. Idealnym zestawem oświetleniowym do łazienek jest zestaw Fala Świetlna. Zwisające światłowodowy, świecące różnymi kolorami na czarnym suficie napinanym w sposób szczególny zdobią łazienkę, zapewniając jej charakterystyczny, elegancki styl.

Zestaw Fala Świetlna, to dekoracyjny system oświetleniowy, który pozwala nam stworzyć szeroką gamę efektów świecenia. Zestaw w wyjątkowy sposób podświetli lustro, płytki, wannę, kabinę, umywalkę, szafki i sprawi, że łazienka stanie się idealnym miejscem do wypoczynku.

Zapraszamy do naszego salonu w Krakowie, przy ulicy Franciszka Kniaźnina 2/u4, gdzie prezentujemy pełną gamę ekspozycji łazienkowych.

W prezentowanym projekcie oświetlenia łazienki wykorzystano następujący zestaw firmy E-TECHNOLOGIA:
Kliknij tutaj: Zestaw Fala Świetlna

źródło i zdjęcia: E-Technologia