Nowości

Niskie zużycie energii i duża siła ssąca – odkurzacz VC 6 Premium marki Kärcher

28.01.2016

Po serii testów Kärcher wprowadza na rynek nowy odkurzacz VC 6 Premium. Produkt uzyskał dobry rezultat w teście Stiftung Warentest – niemieckiego instytut założonego w 1964 przez rząd niemiecki, którego zadaniem jest testowanie produktów i usług. Jest on dostępny w subtelnym, białym kolorze.

Za sprawą korzystnych właściwości przepływu energii elektrycznej, urządzenie pobiera do pracy tylko 600 watów. Dzieje się to bez uszczerbku dla mocy ssącej urządzenia. Oznacza to, że kryteria energetyczne EU, które nie mają wejść w życie do 2017 roku, są nie tylko spełnione, lecz nawet poprawione. Ten model nie tylko zużywa mniej energii, ale jest też cichszy od innych urządzeń o porównywalnej mocy ssania.

Za sprawą korzystnych właściwości przepływu energii elektrycznej, urządzenie pobiera do pracy tylko 600 watów

Dopracowane rozwiązania zapewniają dużą wygodę obsługi urządzeniaDopracowane rozwiązania zapewniają dużą wygodę obsługi urządzenia. Odkurzacz, który ciągniemy za sobą podczas sprzątania łatwo zahacza o meble i inne sprzęty lub futryny. Odkurzając nowym VC 6 Premium unikniemy tych niedogodności. A to dlatego, że urządzenie jest wyposażone w specjalny, otaczający obudowę 360 stopniowy obrotowy pierścień- "EasySlide". Dzięki temu odkurzacz prowadzi się płynnie także w narożnikach i przy krawędziach - bez pozostawiania zarysowań i śladów na meblach i innych sprzętach. Ssawka szczelinowa i dysza do czyszczenia tapicerki, a także szczotka do mebli, są ergonomicznie umieszczone w obudowie urządzenia.

Dzięki mechanizmowi "Quick-Click" można wymieniać akcesoria jedną ręką łatwo i szybko bez potrzeby schylania się. Komorę z akcesoriami otworzymy lekkim dotknięciem stopy i już możemy wybrać dowolną dyszę i przymocować ją do rury ssącej.

Moc ssania możemy łatwo regulować na uchwycie urządzenia. Co więcej urządzenie uzyskuje ponad 99,9% separacji. Jest to możliwe dzięki trzywarstwowemu flizelinowemu workowi i filtrowi HEPA 12. To sprawia, że powietrze wylatujące z odkurzacza jest czystsze niż powietrze w sprzątanym pomieszczeniu. Ma to szczególne znaczenie dla osób cierpiących na alergię.

źródło i zdjęcia: Kärcher Sp. z o.o.

Firma powiązana:

Kärcher Sp. z o.o.

Telefon 801 811 234, 12 63 97 105
www.karcher.pl
biuro@pl.kaercher.com

Kärcher Sp. z o.o.