Nowości

Nowości w marce IMI Pneumatex

25.01.2016

Wraz z uruchomieniem nowej serii urządzeń Compresso Connect, Vento Connect i Transfero Connect chcielibyśmy zaprezentować Państwu kluczowe aktualizacje związane z produktem oraz dostępnymi programami wsparcia.

Poniżej znajduje się krótka informacja o urządzeniach, nowych funkcjach HySelect oraz naszym programie współpracy z projektantami.

Ponadto ogłaszamy Konkurs: Bądź Connect z całym światem

W ramach współpracy oferujemy przygotowanie dokumentacji Państwa doborów wykonanych w Hyselect w postaci doborów z pełną procedurą obliczeniowąKonkurs jest przeznaczony dla osób zgłaszających dobory urządzeń IMI Pneumatex wraz z podaniem nazwy/adresu inwestycji na adres mailowy:
dobory.pneumatex@imi-hydronic.com w dniach od 20.01.2016 do 31.03.2016 r. oraz podających odpowiedź na pytanie: "Dlaczego Connect?"

Nagrodą w Konkursie jest tablet, marki Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE SM-T715

Nowe urządzenia Connect to:

  • zdalna kontrola urządzeń precyzyjnego utrzymania ciśnienia i odgazowania,
  • standardowe podłączenie do BMS,
  • zdalny dostęp do wszystkich automatycznie zapisywanych danych oraz analiza,
  • zdalne wsparcie serwisu,
  • nowe intuicyjne menu kolorowego, dotykowego wyświetlacza TFT.

Nowe funkcje doboru HySelect!

  • dobór urządzeń Pneumatexa:

- Statico
- Compresso Connect
- Transfero Connect
- Vento Connect

  • dostępne wyniki obliczeń oraz przedstawienie graficzne doboru.


Dodatkowo za wszystkie zgłoszenia doborów urządzeń IMI Pneumatex otrzymacie Państwo nośnik pamięci USB 8 GBW ramach współpracy oferujemy przygotowanie dokumentacji Państwa doborów wykonanych w Hyselect w postaci doborów z pełną procedurą obliczeniową zgodną z właściwymi normami gotowych do zamieszczenia w Państwa dokumentacji projektowej.

Dodatkowo za wszystkie zgłoszenia doborów urządzeń IMI Pneumatex otrzymacie Państwo nośnik pamięci USB 8 GB, zawierający dokumentację, pliki dwg urządzeń oraz gotowe schematy AutoCad.

źródło i zdjęcia: IMI Hydronic Engineering