Nowości

Odkurzacz kominkowy AD 3 Premium marki Kärcher

21.01.2016

Po przyjemnym wieczorze w blasku kominka lub po udanym grillu w gronie przyjaciół pojawia się jeden palący problem: w jaki sposób posprzątać popiół bezpiecznie, łatwo i bez wielkiej ilości pyłu?

Odkurzacz kominkowy Kärcher AD 3 Premium sprawia, że jest to możliwe bez konieczności późniejszego czyszczenia otoczenia czy też samego czyszczącego.

Odkurzacz bez problemu poradzi sobie z pozostałym w palenisku węglem, posłuży także przy wiosennym sprzątaniu warsztatu. W takich ekstremalnych warunkach zwykły odkurzacz szybko napotka problemy i zwyczajnie się zatka.
Innowacyjna technologia filtracji zastosowana w odkurzaczu z oddzielnym filtrem dużych zanieczyszczeń i płaskim filtrem falistym zapewnia maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. Urządzenie posiada także certyfikat TÜV. Dzięki zastosowanym w nim filtrom odkurzacz może zassać duże ilości popiołu nie wzbijając w powietrze pyłu.

Popiół może być usunięty z nawet najgłębszych zakamarków kominka dzięki żaroodpornej dyszy ssącej. Używając rury ssącej i nasadki podłogowej możemy swobodnie wykorzystać AD 3 Premium jako zwykły odkurzacz czyszczący na sucho. Po pracy przewód i akcesoria łatwo i szybko spakujemy w specjalnie do tego przygotowane miejsce w obudowie urządzenia.

źródło i zdjęcia: Kärcher Sp. z o.o.

Firma powiązana:

Kärcher Sp. z o.o.

Telefon 801 811 234, 12 63 97 105
www.karcher.pl
biuro@pl.kaercher.com

Kärcher Sp. z o.o.