Nowości

Kominki z obudową marki Optiflame

10.10.2011

Kominki z obudową marki Optiflame, dzięki ciekawemu wzornictwu  będą stanowić inspirację dla urządzenia domu w wyjątkowy sposób. Przede wszystkim funkcjonalnie.

Kominki elektryczne z obudową można określić jako sztukę użytkową. Oprócz walorów estetycznych, które zawdzięczają stylowym obudowom, warto wspomnieć o ich praktycznym zastosowaniu i komforcie  użytkowania. Przede wszystkim, kominki z obudową marki Optiflame, nie wymagają skomplikowanego  montażu.

Wystarczy wyjąć zakupiony model z opakowania, ustawić go w dowolnie wybranym miejscu i podłączyć do gniazda elektrycznego, by uzupełnić wnętrze o atrakcyjny  i szykowny mebel. Co ważne kominki elektryczne nie brudzą pomieszczeń sadzą czy popiołem i nie trzeba ich czyścić. Nie musimy się również przejmować wygospodarowaniem dodatkowego miejsca na składowanie opału.

Co więcej kominki elektryczne z obudową posiadają wbudowane termowentylatory, dzięki czemu mogą emanować ciepłem. Należy podkreślić, iż funkcję ogrzewania można uruchomić niezależnie od efektu płomienia. Kominki z obudową będą stanowić zatem niezwykłe uzupełnienie wyposażenia wnętrz zarówno zimą jak i latem.

Tradycyjnie i gustownie

Kominki marki Optiflame, z klasycznymi obudowami, zaprojektowane zostały z myślą o wnętrzach urządzonych  w tradycyjnym stylu.  Milano, Rome i Verona, z obudowami fornirowanymi naturalnym drewnem, charakteryzują  się eleganckim wykończeniem oraz stonowaną kolorystyką.

Z pewnością przypadną one do gustu wielbicielom precyzji wykonania i naturalnych surowców, charakterystycznych dla stylu klasycznego. Dodatkowo obudowa kominka elektrycznego Verona, zaprojektowana została w taki sposób, by ustawić ją w narożniku pomieszczenia, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w pokoju.

W wystrój mieszkań zaaranżowanych w klimacie Retro wpisze się natomiast wytworny kominek Vienna. Swój niepowtarzalny wygląd kominek zawdzięcza oprawie w kolorze polerowanego drewna orzechowego, bogato pokrytej ornamentami oraz ręcznie wykończonymi detalami.

Kominki z obudową marki Optiflame. Nowocześnie i designersko

Modele Albany z obudową, Bella, Laguna czy Cassado marki Optiflame to z kolei kominki dedykowane miłośnikom rozwiązań minimalistycznych. Proste geometryczne obudowy, utrzymane  w modnych kolorach sprawiają,  iż kominki  te najlepiej sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w stylistyce współczesnej.

W kominku Albany z obudową dodatkowo zastosowano nowatorską technologię Opti-Myst®, która pozwala na osiągnięcie doskonałej iluzji ognia. Dzięki unikalnej technice, polegającej na wygenerowaniu mgły wodnej za pomocą ultradźwięków migoczące w palenisku języki ognia wyglądają bardzo naturalnie, na czym z pewnością zyska również aranżacja pomieszczenia, które rozświetlą.

Źródło: Glen Dimplex

Więcej