Nowości

Dywaniki Brilliance marki Sealskin - nowość w ofercie Coram Poland

14.01.2016

Już w styczniu w ofercie firmy Coram Poland zagoszczą niezwykłe dywaniki łazienkowe. Wykonane ze szlachetnych tkanin, zwracają uwagę oryginalnymi splotami, modną kolorystyką i nowoczesnymi wykończeniami. Dywaniki to początek kolekcji Brilliance, do której wkrótce mają dołączyć także akcesoria łazienkowe.

Już w styczniu w ofercie firmy Coram Poland zagoszczą niezwykłe dywaniki łazienkoweBrilliance, nowa kolekcja dywaników łazienkowych Sealskin, zdaje się być sumą długoletniej tradycji i olbrzymiego doświadczenia holenderskiej marki w produkcji łazienkowych tekstyliów. Sumą tego, co najlepsze w technologii i wzornictwie tych produktów.

Kluczem do postrzegania nowej kolekcji jest różnorodność elementów oraz gama zastosowanych materiałów, wykończeń i splotów. Sealskin postawił na elegancję i komfort na wszelkich możliwych płaszczyznach – od stylistyki, po aspekty użytkowe dywaników. Zaowocowało to kolekcją spełnioną estetycznie, w której klasyczna paleta barw (beże, brązy, szarości) podana jest w nowoczesnej formie (metalizowane nici, dodatek drewna). Uwagę warto zwrócić także na bogatą galerię splotów, wśród których oprócz klasycznego igłowanego runa występują pętelki, supły, bąbelki, plecionki, warkocze i kłosy.

Wykonane ze szlachetnych tkanin, zwracają uwagę oryginalnymi splotami, modną kolorystyką i nowoczesnymi wykończeniamiProdukty w kolekcji Brilliance pogrupowane zostały w 5 linii o różnej stylistyce i kolorystyce. Każda z nich ma własny niepowtarzalny styl i charakter:

1. Modern Craft to dywaniki w modnym czarnym kolorze z metalicznymi akcentami. Seria składa się z dwóch ekskluzywnych modeli wykonanych z mieszanki bawełny i poliestru oraz czarnej maty kąpielowej 60x60 cm z naturalnego drewna teak.
2. Cool Conrete – cztery puszyste dywaniki w odcieniach podmorskich głębin oraz chłodnej szarości. Przetykane srebrną nicią (przędza Lurex), której dodatek podkreśla elegancję tkanin. Niebywale miękkie dzięki zastosowaniu najlepszej bawełny i poliestru.
Dywaniki to początek kolekcji Brilliance, do której wkrótce mają dołączyć także akcesoria łazienkowe3. Timeless Classics - beże i brązy w przepięknej oprawie wyrazistych splotów. Ponadczasowa klasyka skutecznie opierająca się wszelkim modom. W kolekcji cztery dywaniki oraz kontur w.c.
4. City Chic to kolekcja, której kolorystyczną osią jest grafit. Elegancki w wersji monokolor, zachwycający w gamie black-grey-white. W linii aż sześć dywaników (4 maty i 2 kontury w.c.).
5. Sturdy Industrial, czyli szarość stopniowana. W kolekcji trzy dywaniki: antracytowy (gruby, wypukły wzór), ciemnoszary (wzór plecionki) i jasnoszary (długie runo z dodatkiem metalizowanej przędzy Lurex). Wszystkie wyraziste i i przytulne.

Każdy dywanik w kolekcji Brilliance został zaprojektowany i wykonany z najwyższą starannością, z najlepszych materiałów. Zwiększenie wymiaru dywaników do formatu 60x90 cm czyni produkt jeszcze bardziej komfortowym w użytkowaniu.
Do serii Brilliance już wkrótce dołączą akcesoria łazienkowe, maty prysznicowe oraz tekstylia kąpielowe (zasłony oraz ręczniki). Wszystko po to, by dodać blasku Państwa łazience.

źródło i zdjęcia: Coram Poland

Firma powiązana:

Coram

Telefon 22 899 15 40, 22 899 03 20
www.coram.pl
coram@coram.pl

Coram