Nowości

TOPAZ Grupy Armatura na wyciągnięcie wylewki

11.01.2016

Baterie z wyciąganą wylewką to rozwiązanie stosowane powszechnie w celu ułatwienia codziennych prac kuchennych. By zapewnić najwyższy komfort także w przypadku czynności przeprowadzanych w łazience, Grupa Armatura wzbogaca rodzinę baterii TOPAZ o nowy, "fryzjerski" model umywalkowy.

Nowość w ofercie Grupy Armatura uzupełnia znaną z segmentu Premium Class kolekcję TOPAZ, wyróżniającą się prostą, masywną formą korpusów i wyprofilowanymi, ozdobnymi uchwytami. Do linii obejmującej dotychczas baterie umywalkowe ze stałą wylewką oraz natryskiem typu bidetta, a także model wannowy, natryskowy, bidetowy i zlewozmywakowy, dodano funkcjonalny wariant umywalkowy z wyciąganym natryskiem.

Dzięki zwartej konstrukcji i charakterystycznemu uchwytowi z dekoracyjnym wycięciem, zachowano estetyczną spójność z kolekcją TOPAZ. Udogodnieniem w baterii "fryzjerskiej", które znajdzie zastosowanie przy sprzątaniu i wykonywaniu czynności higienicznych, jest wyciągany natrysk, wyposażony w tworzywowy wąż o długości 150 cm.

Nowość w ofercie Grupy Armatura uzupełnia znaną z segmentu Premium Class kolekcję TOPAZ

O trwałości i oszczędności pracy decyduje natomiast solidna głowica ceramiczna oraz zmniejszający zużycie wody napowietrzacz. Nowy w rodzinie TOPAZ model pokryty jest odporną na działanie wilgoci warstwą chromu o eleganckim połysku. Bateria umywalkowa TOPAZ w wyciąganym natryskiem objęta jest 100- letnią gwarancją na elementy odlewne oraz 5-letnią na bezawaryjną pracę regulatora ceramicznego.

Cena brutto: 406 zł

źródło i zdjęcia: Grupa Armatura

Firma powiązana:

Armatura Kraków

Telefon 12 25 44 206
www.grupa-armatura.pl
biuro@grupa-armatura.pl

Armatura Kraków