Nowości

Zestaw Galaktyka i żyrandol Ośmiornica z oferty firmy E-Technologia – idealne połączenie do dekoracji sal

08.01.2016

Wraz z nowym rokiem, rozpoczyna się sezon na wesela. Wiele par szuka odpowiednich sal, które przyozdobione w wyjątkowy sposób będą w stanie spełnić ich oczekiwana i sprawić, że przyjęcie w nich stworzy atmosferę niesamowitej i wyjątkowej uroczystości.

Warto pamiętać o tym, że elementy dekoracyjne w salach weselnych, bądź salach konferencyjnych, czy balowych są bardzo ważne dla ludzkiego okaWarto pamiętać o tym, że elementy dekoracyjne w salach weselnych, bądź salach konferencyjnych, czy balowych są bardzo ważne dla ludzkiego oka. Elementy estetyczne sprzyjają dobrej atmosferze i przyjaznemu nastrojowi. Firma E-Technologia ma sprawdzone sposoby na to, jak przyozdobić salę tak, aby każdy z gości był wprawiony w zachwyt.

Dekoracja światłem sali najlepiej będzie wyglądać dzięki zestawowi Galaktyka i żyrandolowi światłowodowemu Ośmiornica. Żyrandol światłowodowy Ośmiornica to autorski pomysł firmy E-Technologia. Tego typu żyrandol jest dostosowany pod potrzeby klienta i produkowany na indywidualne zamówienie. Wybór światła żyrandolu Ośmiornica należy do Państwa. Żyrandol może automatycznie zmieniać kolory, świecić jedną barwą lub też być sterowany za pomocą pilota albo przełącznika.

Firma E-Technologia ma sprawdzone sposoby na to, jak przyozdobić salę tak, aby każdy z gości był wprawiony w zachwytZestaw Galaktyka to zestaw kompletny, który bardzo łatwo zamontować. Ten zestaw umożliwia zamontowanie na suficie nawet do 600 gwiazd. Zestaw Galaktyka to najlepszy typ oświetlenia dekoracyjnego, tworzący niepowtarzalny nastrój. Na przedstawionych zdjęciach widzimy żyrandol światłowodowy Ośmiornica wraz z zestawem Galaktyka zrealizowany w zajeździe weselnym. Oba zestawy idealnie ze sobą współgrają i są coraz bardziej popularnym rodzajem oświetlenia dekoracyjnego do różnego rodzaju sal.

W prezentowanym projekcie oświetlenia sali wykorzystano następujące zestawy firmy E-TECHNOLOGIA:

Kliknij tutaj: Żyrandol Światłowodowy Ośmiornica
Kliknij tutaj: Zestaw Galaktyka

źródło i zdjęcia: e-technologia