Nowości

Nowa kolekcja oświetlenia do łazienki Philips myBathroom

07.10.2011

O tym, jak ważne jest dobre oświetlenie w  łazience, nie trzeba nikogo przekonywać. Kolekcja myBathroom udowadnia, że lampy do łazienki mogą być wspaniałymi designerskimi dodatkami do wnętrza.

Oprawy z linii myBathroom to kompletna gama oświetlenia łazienkowego, które jest doskonale dostosowane do warunków dużej wilgotności. Wszystkie lampy są wodoodporne, o klasie ochrony IP 44 lub IP 56 (ang. „Ingress Protection" – wskaźnik zabezpieczeń przed wnikaniem wilgoci i kurzu), dzięki czemu można spokojnie wykonywać czynności pielęgnacyjne także wtedy, gdy lampa znajduje się w pobliżu prysznica, umywalki czy wanny. Ponadto, ze względu na zastosowanie najnowocześniejszej technologii energooszczędnej, lampy z linii myBathroom zapewniają  mocne światło, a także doskonałą wydajność energetyczną.

Minimalistyczny styl to proste formy, chłodne kolory, brak ozdób. Jeśli w tak urządzonej łazience czujemy się najlepiej, dopełnijmy ją podłużną, chromowaną lampą sufitową 32213/11/16. Oprawy z tej rodziny występują też w kolorze białym, który będzie współgrał z wykończeniem w  praktycznie każdym kolorze. Całe pomieszczenie łazienki będzie dobrze oświetlone, jeśli lampę umieścimy w jej centralnym punkcie – gwarantują to symetrycznie rozmieszczone w oprawie diody LED. Oprawa ta dostępna jest też w wersji pojedynczego lub podwójnego kinkietu. 

Istotną zaletą nowej kolekcji oświetlenia do łazienki Philips myBathroom jest możliwość ściemniania, a zatem – oświetlenie można „dostrajać” do potrzeb sytuacji. Bardziej intensywne światło przyda się przy porannej toalecie, a nieco bardziej romantyczne będzie sprzyjać kameralnej atmosferze. Są wśród nas zwolennicy niebanalnych form, mocnych środków wyrazu w designie, odważnych kształtów. Przestrzeń łazienki, której wystrój został wykreowany zgodnie z takimi upodobaniami, będzie doskonale współgrać z kinkietami i lampami sufitowymi LED wykonanymi z aluminium, chromu i szkła, które nawiązują kształtem do reflektorów motocyklowych.

Są efektowne, przykuwające wzrok, a zarazem funkcjonalne. Potrójna oprawa sufitowa 32209/11/16 świetnie nada się nad większą wannę, a dzięki możliwości ściemniania ułatwi zbudowanie nastrojowej  i relaksującej atmosfery w łazience. Z kolei pojedynczy kinkiet 34208/11/16 można umieścić nad umywalką, gdzie punktowo oświetli miejsce, w którym zwykle wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne.

W łazience doskonale sprawdzają się formy łagodne i opływowe – takie, w jakiej zamknięta jest  innowacyjna, płaska lampa sufitowa 32202/11/16, która zachwyci miłośników futurystycznej elegancji. Jeśli nie dysponujemy dużą przestrzenią w łazience, lub chcemy rzucić więcej światła na konkretne miejsce, świetnym rozwiązaniem będzie cienka, podłużna lampa z tej samej rodziny 34201/11/16. Istotnym walorem tych lamp jest fakt, iż dostępne są one w zestawie z energooszczędnymi źródłami światła.

Źródło: Philips

Więcej

Firma powiązana:

Philips Lighting Poland

Telefon 61 437 44 00
www.philips.pl, www.lighting.philips.pl/

Philips Lighting Poland