Nowości

Kolorystyczny zawrót głowy czyli trendy na rok 2016 od V33

04.01.2016

Początek roku to dobry czas aby zacząć planować remont lub odświeżenie wnętrz. Kilka miesięcy do wiosenno-letniego sezonu remontowego wystarczy na dokładne przejrzenie trendów kolorystycznych i wybranie odpowiednich farb do malowania naszych mieszkań lub domów. Dzięki ofercie V33 możliwa jest nie tylko zmiana kolorów ścian, ale również mebli i domowej stolarki.

Wykorzystując farby z jednej linii produktowej nie musimy obawiać się, że dobrane przez nas różnorodne barwy będę odznaczać się innym nasyceniem lub fakturąFirma V33, producent szerokiej gamy farb do wnętrz proponuje, aby w nowym roku postawić na odważne połączenia kolorystyczne. Nowoczesne farby akrylowe Colorissim, które w 44 kolorach oferuje francuska firma dają możliwości nie tylko pomalowania ścian, ale również boazerii, drzwi wewnętrznych, listew przypodłogowych czy kaloryferów. Dzięki nowoczesnej technologii produkcji farb, która umożliwia krycie różnorodnych powierzchni, możemy dowolnie zestawiać kolory w pokoju dziennym, sypialni lub w korytarzu i w ciągu kilku dni zmienić całkowicie oblicze wnętrza.

Wykorzystując farby z jednej linii produktowej nie musimy obawiać się, że dobrane przez nas różnorodne barwy będę odznaczać się innym nasyceniem lub fakturą. Stawiając na Colorissim mamy pewność, że kontrastowe zestawienia będą wzajemnie się uzupełniać i współgrać ze sobą tworząc oryginalną przestrzeń. Łączenie kilku kolorów ma też aspekt praktyczny. Zestawienie kilku kolorów w jednym miejscu szczególnie dobrze sprawdza się jeśli mamy do czynienia z wnętrzem z różnorodnymi wnękami, wykuszami czy załamaniami.V33, oprócz nowoczesnych farb pokojowych, oferuje również całą serię produktów specjalistycznych

-"Wówczas możemy dobrać kolory tak, by podkreślić wizualnie jedną część pomieszczenia lub zwrócić uwagę na jakiś jego charakterystyczny element. W częściach mniej doświetlonych można zdecydować się na jaśniejsze odcienie, które optycznie powiększą przestrzeń". – mówi Anna Schroeder-Bąk, Product Manager z V33.

Aksamitna, gęsta konsystencja farby ułatwia nakładanie i pozwala na pozostawienie na powierzchni grubszej warstwy już po jednokrotnych malowaniu wałkiem. Farba ma wydajność ok 10 m² z 1 litra. Satynową, równomierną w odcieniu powłokę uzyskuje się już przy pierwszym zastosowaniu farby, po jednokrotnym malowaniu mamy już 98% krycia.

Malowanie pozwala na szybką zmianę całej kolorystyki w bardzo łatwy sposóbV33, oprócz nowoczesnych farb pokojowych, oferuje również całą serię produktów specjalistycznych. Dzięki nim możliwa jest zmiana wyglądu wnętrz kuchni lub łazienki. Farby Renowacyjne V33 służą do malowania mebli kuchennych, i nadają się do tych wykonanych z drewna lub w laminacie. W ofercie są również farby przeznaczone do ceramicznych płytek ściennych i podłogowych. Dzięki nim niemodne wykończenie ścian i podłogi w łazience lub kuchni, a także stare meble w tych pomieszczeniach mogą zyskać zupełnie inny wygląd.

Malowanie pozwala na szybką zmianę całej kolorystyki w bardzo łatwy sposób. Farby nakłada się na oczyszczoną i odtłuszczoną powierzchnię bez konieczności wcześniejszego usuwania starych powłok. Produkty przeznaczone do płytek ściennych są szczególnie odporne na często powtarzający się kontakt z wodą, dzięki czemu pomalowane kafelki zachowują pełnię wartości użytkowych – można je myć przy użyciu tradycyjnych środków czyszczących. Farby charakteryzują się doskonałą przyczepnością do podłoża oraz odpornością na ścieranie i zarysowania. Klienci mogą wybierać spośród takich barw jak: biały, bawełna, szary marengo, pistacja czy papryczka chili.

źródło i zdjęcia: V33 Polska

Firma powiązana:

V33 Polska

Telefon 61 894 51 00
www.v33.pl
v33pl@v33.com

V33 Polska