Nowości

Wydajny i inteligentny grzejnik niskotemperaturowy E2 z oferty VOGEL&NOOT

28.12.2015

Maksymalny komfort cieplny przy temperaturach na zasilaniu poniżej 40°C. Technologia opracowana specjalnie z myślą o trybie pracy niskotemperaturowej z pompą ciepła i techniką solarną.

Grzejnik E2 opracowano specjalnie do niskotemperaturowego trybu pracy w połączeniu z pompą ciepła i techniką solarnąGrzejnik E2 opracowano specjalnie do niskotemperaturowego trybu pracy w połączeniu z pompą ciepła i techniką solarną, co pozwala na pracę z temperaturami na zasilaniu poniżej 40°C. Grzejnik wyposażony jest w inteligentną technikę regulacyjną, która "myśli" i dopasowuje się do różnych warunków pracy i użytkowników.

Ponadprzeciętnie wysoka jakość produktu

Wielu uznanych na świecie ekspertów potwierdza doskonałą jakość wzornictwa oraz przyszłościową technologię grzejnika E2.

Wizjonerski design technologii E2 zdobył nagrodę Red Dot Award przyznaną w ramach konkursu Product Design 2013.

Pożądane i renomowane na międzynarodowych rynkach trofeum przyznawane jest co roku za innowacyjne produkty designerskie.Grzejnik wyposażony jest w inteligentną technikę regulacyjną Zgłaszane z całego świata produkty nagradzane są tym wyróżnieniem przez składające się z najwyższej klasy ekspertów jury, które wyłania zwycięzcę po trwających kilka dni naradach.

Innowacyjna koncepcja grzejnika E2 przekonała również składające się ze specjalistów jury podczas konkursu ISH 2013. Grzejnikowi E2 przyznano nagrodę DESIGN PLUS Award.

Innowacyjna koncepcja grzejnika E2 przekonała również składające się ze specjalistów jury podczas konkursu ISH 2013

Obok jakości, formy i ogólnej koncepcji oceniano również treść innowacji oraz aspekty techniczne i ekologiczne.

źródło i zdjęcia: Vogel & Noot