Nowości

Bramy segmentowe serii RSD01 firmy DoorHan

28.12.2015

Bramy segmentowe firmy DoorHan wykonane są z materiałów najwyższej jakości. W procesie produkcji stosowane są nowoczesne, superwytrzymałe stopy metali i aluminium, farby oraz materiały na powłoki ochronne czołowych producentów światowych. Dzięki stosowaniu specjalnych systemów zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

W porównaniu z innymi typami bram, bramy segmentowe mają wiele zalet. W przeciwieństwie do bram starszego typu, np. uchylnych czy rozwieranych, brama segmentowa dzięki temu, że otwiera się pionowo, oszczędza miejsca przed i wewnątrz garażu. Podczas otwierania segmenty bramy unoszą się pionowo do góry, a następnie pod sufit garażu. Dlatego można zapomnieć o problemach z otwieraniem bramy rozwieranej podczas silnego wiatru. Dzięki odpowiednio wyważonym sprężynom bramy, mimo solidnej budowy i dużej wagi pracują płynnie i cicho. Dodatkowym atutem jest fakt, że do dyspozycji pozostaje całe światło przejazdu. Bramy segmentowe można zastosować w każdej sytuacji montażowej - kształt otworu do garażu nie gra żadnej roli. Niezależnie od tego, czy nadproże ma formę prostokątną czy skośną lub jest zakończone łukiem - brama segmentowa pasuje w każdej sytuacji. Dzięki swojej konstrukcji idealnie nadają się do remontowanych garaży.

Bramy segmentowe serii RSD01 posiadają prostą konstrukcję i są przeznaczone do zastosowania w małych otworach garażowychSeria RSD01

Bramy segmentowe serii RSD01 posiadają prostą konstrukcję i są przeznaczone do zastosowania w małych otworach garażowych. Ich montaż jest łatwy i szybki (około 2 godzin). Montaż bram posiada minimalne wymagania dotyczące parametrów otwierania bramy. Brama RSD01 posiada unikatowy system sprężyn naciągowych zapewniających równowagę skrzydła bramy - nowoczesne rozwiązanie oferowane przez DoorHan.

źródło i zdjęcia: DOORHAN Polska

Firma powiązana:

DOORHAN Polska

Telefon 61 881 97 10, 885 241 234
doorhan.pl
biuro@doorhan.pl

DOORHAN Polska