Nowości

Komfort poleca na Święta!

17.12.2015

Święta to czas, kiedy chcemy, aby nasze domy i mieszkania wyglądały szczególnie uroczyście. Wielkie porządki, choinka… Ale równie ważne są te wszystkie drobne dodatki i dekoracje, które budują atmosferę. Bo świąteczny nastrój w domu tworzą pomysłowe detale. Takie jak efektowne dywaniki z motywami skandynawskimi czy oryginalne świąteczne wycieraczki.

Święta w klimacie skandynawskim

Dywany produkowane są w BelgiiUtrzymane w biało-czerwonej kolorystyce, zdobione skandynawskimi wizerunkami reniferów, choinek oraz płatków śniegu, będą bardzo ładnie prezentować się przy choince czy witać naszych gości w przedpokoju.

Dywany produkowane są w Belgii. Posiadają płasko tkane runo z polipropylenu, które gwarantuje trwałość, odporność na ścieranie oraz zabrudzenia. Dywany posiadają zróżnicowane wzornictwo oraz dostępne są w 2 rozmiarach: 60 x 110 cm oraz 80 x 150 cm. Idealne pod choinkę. Ich cena w sklepach Komfort oraz na www.komfort.pl wynosi odpowiednio: 39 PLN oraz 69 PLN.

Świąteczna atmosfera już od progu

Wycieraczka to niezastąpiona ochrona domu przed kurzem, błotem czy wilgocią. Jej rolę doceniamy zwłaszcza w czasie jesienno-zimowej pluchy. Obecnie, dzięki dostępnemu na rynku wzornictwu, pełni również funkcję ozdoby, a nawet oryginalnego gadżetu, który wita domowników i gości nastrojową świąteczną stylistyką.Wycieraczka to niezastąpiona ochrona domu przed kurzem, błotem czy wilgocią

Wycieraczki z motywami gwiazdkowymi to dobry sposób na budowanie świątecznej atmosfery już od wejścia. Wigilijni goście na pewno zwrócą na nie uwagę! W Komforcie do wyboru mamy kilka wzorów. Wymiary 40 x 60 cm. Skład: kokos + PCV. Cena promocyjna: 19,95 zł. Produkty dostępne w sieci Komfort i na www.komfort.pl.

Dostępność produktów w sklepach stacjonarnych można na bieżąco sprawdzać na www.komfort.pl. Na stronie funkcjonuje również sklep on-line, za pośrednictwem którego można dokonywać zakupów.

źródło i zdjęcia: Sklepy Komfort

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort