Nowości

Niech moc będzie z Wami...w sklepach Komfort

14.12.2015

Już 18 grudnia odbędzie się premiera długo wyczekiwanej, nowej części Gwiezdnych Wojen. Miłośników słynnej serii z pewnością zainteresuje fakt, że w ofercie Komfortu dostępne są oryginalne dywany, wykładziny oraz wycieraczki z motywem Star Wars.

Wycieraczki

Wycieraczka to produkt, który teraz jest szczególnie na czasie. Wycieraczka to produkt, który teraz jest szczególnie na czasieNie tylko ochroni dom przed zabrudzeniem, powstrzymując "inwazję" błota, ale również wskaże sąsiadom i naszym gościom, że tutaj mieszka prawdziwy Star Wars fan. Dlatego będzie to również oryginalny i praktyczny prezent pod choinkę!

Produkt na licencji, dostępny jedynie w sieci Komfort. Do wyboru kilka wzorów.Będzie to również oryginalny i praktyczny prezent pod choinkę!Wymiary 50 x 70 cm. Wykonany z poliamidu. Gumowy spód i brzegi chroni przed ślizganiem. Cena 89,99 PLN.

Dywany

Dywan STAR WARS wprowadzi do wnętrza klimat sagi Gwiezdnych Wojen. Dywan STAR WARS wprowadzi do wnętrza klimat sagi Gwiezdnych WojenDoskonały dodatek do pokoju nastolatka czy kącika telewizyjnego.

Wykonany został z wysokiej jakości poliestru, jest łatwy w utrzymaniu czystości, a podgumowany spód powoduje, że dywanik nie przesuwa się. Do wyboru kilka wzorów. Rozmiar 100 x 160 cm. Cena 249 PLN.

Wykładzina

Ten produkt najbardziej spodoba się najmłodszym fanom Gwiezdnych Wojen. A rodzice docenią sposób w jaki ociepli i wyciszy wnętrze, gwarantując bezpieczną zabawę na podłodze.

Ten produkt najbardziej spodoba się najmłodszym fanom Gwiezdnych WojenWykonana z poliamidu, nadaje się do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu. Szerokość 4 m. Cena regularna 39,99 PLN/mkw (obecnie produkt jest w promocji: 34,99/mkw PLN).

źródło i zdjęcia: Sklepy Komfort

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort