Nowości

Bateria wannowo-natryskowa z linii Oras Eterna

04.10.2011

Firm Oras wprowadza na rynek rewolucyjną baterię Oras Eterna, która będzie się z nami komunikować. Wbudowany w niej przycisk EcoLed zasygnalizuje nam, czy oszczędzamy wodę i jesteśmy ekologiczni. Jeśli nie, bateria przejmuje dowodzenie.

Istnieje wiele domowych sposobów oszczędzania wody, np. zakręcanie podczas nakładania mydła czy mycia zębów. Leniwi powiedzieliby: po co się męczyć, nowoczesna bateria zrobi to za nas. To słuszna uwaga.

Firma Oras wprowadza technologicznie zaawansowaną linię Eterna, która dba  o mniejsze zużycie wody za nas. W skład linii wchodzi zarówno termostatyczna bateria natryskowa, jak i wannowo-natryskowa.

EcoLed – idealnie ekologiczny prysznic

Prawdziwie rewolucyjnym sposobem na oszczędzanie jest zastosowanie przez Oras przycisku EcoLed. To właśnie on będzie się z nami komunikował poprzez światło, sygnalizując czy jesteśmy eko, czy wręcz przeciwnie, i powinniśmy kończyć kąpiel.

Baterię Oras Eterna uruchamiamy poprzez naciśnięcie przycisku EcoLed. Całość przypomina trochę działanie sygnalizacji świetlej: zielona dioda – możesz się kąpać, czerwona – stop. Jak wygląda to w praktyce? Uruchamiamy kran, bateria zamiga do nas zielonym światłem. Jeśli prysznic zostanie zakończony w ciągu 2 minut, zielony sygnał miga ponownie - w nagrodę za ekologiczny prysznic.

Jeśli jednak po dwóch minutach woda nadal płynie, bateria zaczyna migać do nas czerwonym światłem. Po 3 minutach, czerwona lampka miga już z większą częstotliwością, dając nam sygnał, że nie jesteśmy ekologiczni i zużyliśmy już za dużo wody. Po 4 minutach bateria przejmuje dowodzenie i sama, automatycznie odcina dopływ wody.

Mechanizm ten znamy dobrze, gdyż tak właśnie funkcjonują natryski w centrach sportu i rekreacji. Oczywiście, baterie Oras są przede wszystkim funkcjonalne i przyjazne, więc cały mechanizm eko, i sygnalizację świetlną można w dowolnym momencie wyłączyć. Nowa bateria Oras Eterna jest obecnie jednym z najbardziej ekologicznych kranów, które dostępne są na polskim rynku.

Oras Eterna przygotuje kąpiel

Bateria wannowo-natryskowa z linii Oras Eterna, poza funkcją kontroli ekologicznego zużycia wody, ma dodatkowe rozwiązanie dla miłośników gadżetów, ale też osób zabieganych, które robią wiele rzeczy w tym samym czasie. Funkcja polega na automatycznym napełnieniu wanny, dzięki czemu mamy gwarancję, że woda się nie przeleje.

W czasie, gdy wanna wypełnia się wodą możemy zrelaksować się filiżanką kawy, przygotować kolację lub zająć się dzieckiem, i bez stresu czekać na moment, w którym nastąpi automatyczne odcięcie dopływu wody.

Źródło: Oras

Więcej

Firma powiązana:

Oras Olesno

Telefon 800 518 469
www.oras.com
info.poland@oras.com

Oras Olesno