Nowości

FERRO poszerza asortyment armatury sanitarnej

09.12.2015

Panel natryskowy dwuczęściowy Garda II, baterie termostatyczne, nowe modele baterii w kolekcji Algeo.

Panel natryskowy dwuczęściowy Garda II

Garda II to nowoczesny, dwuczęściowy panel natryskowy o wysokości 111 cm, przeznaczony do montażu z dowolną baterią natryskową. Wykonany został ze stopu aluminium, wyposażony w deszczownię o wymiarach 23 cm x 18 cm oraz 3-funkcyjną rączkę natrysku o średnicy 10 cm. Dwa funkcjonalne natryski: górny, montowany na przegubie i regulowana rączka prysznicowa zapewniają komfort użytkowania.Bateria termostatyczna natryskowa ścienna Trinity

Strumień wody można z łatwością skierować na dowolny z nich za pomocą ceramicznego przełącznika w osłonie metalowej. Usuwanie kamienia wapiennego zapewni system Easy Clean – wystarczy potrzeć palcem powierzchnie: deszczowni i natrysku, aby wykruszyć osad. Garda II jest także dekoracyjna – prosta forma efektownie wyprofilowanego panelu w kolorze satyna oraz chromowane wykończenia podkreślą elegancki charakter każdej łazienki. FERRO udziela na produkt 2 lat gwarancji.

Baterie termostatyczne

Baterie termostatyczne zapewniają nie tylko oszczędność wody, ale i spokojną relaksującą kąpiel - bez nieprzyjemnych niespodzianek na jakie jesteśmy narażeni w przypadku nagłej zmiany ciśnienia w instalacji, która skutkuje tym, że możemy doświadczyć kontaktu z lodowatą albo gorącą wodą. W ofercie FERRO znajdziemy wiele modeli tej energooszczędnej armatury – baterie termostatyczne: natryskowe, wannowe, umywalkowe, bidetowe, zlewozmywakowe. Ostatnio dołączyły do nich 2 baterie termostatyczne natryskowe Trinity i Torres.Bateria natryskowa podtynkowa AlgeoBaterie o nowoczesnym eleganckim designie posiadają regulator termostatyczny oraz blokadę wypływu gorącej wody - wystarczy wybrać na pokrętle odpowiednią temperaturę (płynny zakres regulacji od 0 do 50 stopni Celsjusza). Specjalna blokada umożliwi utrzymanie najbardziej optymalnej temperatury wody – 38 stopni Celsjusza, co jest niezwykle ważne gdy w domu przebywają małe dzieci. Jeśli ustawimy odpowiednią temperaturę dziecko na pewno nie poparzy się pod prysznicem. Blokadę można wyłączyć wciskając odpowiedni przycisk.

W ten sposób unikniemy marnowania wody, a dodatkowo, jej temperatura od początku będzie zgodna z naszymi oczekiwaniami. Ponadto, w celu zwiększenia bezpieczeństwa przed poparzeniem, bateria Trinity została wyposażona w Safe Touch System, dzięki któremu jej korpus nie nagrzewa się, tak jak to ma miejsce w przypadku standardowych baterii termostatycznych. Urządzenia posiadają specjalne filtry siatkowe, które chronią wnętrze baterii przed zanieczyszczeniami. Pokryte są także powłoką z najwyższej jakości chromu.

Nowe modele baterii w kolekcji Algeo

Popularna kolekcja baterii Algeo o płaskiej powierzchni uchwytów i finezyjnym motywie klepsydry zastosowanym w korpusach powiększyła się o 4 nowe modele: baterię umywalkową stojącą z obrotową wylewką, dwufunkcyjną baterię natryskową podtynkową, baterię zlewozmywakową stojącą o klasycznym designie oraz zlewozmywakową z wyciąganym natryskiem. Funkcjonalne, różnorodne, o atrakcyjnym wzornictwie i niedrogie będą dobrą propozycją zarówno do nowych jak i remontowanych łazienek i kuchni. Baterie zostały pokryte elegancką chromowaną powłoką. Objęte są 5-letnim okresem gwarancji.

źródło i zdjęcia: Ferro S.A.

Firma powiązana:

Ferro S.A.

Telefon 12 256 21 00
www.ferro.pl
info@ferro.pl

Ferro S.A.