Nowości

Nowość od Velux! Moduł szklany do okien do płaskiego dachu - elegancki, minimalistyczny wygląd

07.12.2015

W odróżnieniu od standardowej oferty, gdzie okno zabezpiecza akrylowa lub poliwęglanowa kopuła, nowa propozycja to moduł szklany wykonany z 4 mm wytrzymałego szkła hartowanego i wykończony aluminiowymi profilami na krawędziach.

Okno do płaskiego dachu, wyposażone w nowy moduł szklany ma wszystkie dotychczasowe zalety, m.in.: dobre parametry izolacyjne i możliwość zainstalowania elektrycznie sterowanej rolety. Podstawowa różnica zauważalna jest od strony dachu. Moduł szklany jest mniej widoczny i nadaje całemu oknu elegancki, minimalistyczny wygląd.

Solidna i wytrzymała konstrukcja

Moduł szklany do okien do dachów płaskich wykonany jest z wysokiej jakości materiałów:
4 mm szyby hartowanej i profili aluminiowych, dzięki czemu jest wytrzymały i praktycznie nie wymaga konserwacji.

Doskonała wydajność energetyczna

Izolacja termiczna VELUX o wysokiej wydajności, zintegrowana z ościeżnicą gwarantuje najlepszą ochronę przed stratami ciepła. To w połączeniu z naszymi zoptymalizowanymi zabezpieczeniami przed mostkami termicznymi sprawia, że w domu jest cieplej i bardziej komfortowo.

Łatwy montaż

Okna do płaskiego dachu montuje się łatwo i szybko. Listę rekomendowanych dekarzy VELUX lub dystrybutorów w swojej okolicy możesz znaleźć klikając na Znajdź dystrybutora i dekarza.Okno do płaskiego dachu, wyposażone w nowy moduł szklany ma wszystkie dotychczasowe zalety, m.in.: dobre parametry izolacyjne i możliwość zainstalowania elektrycznie sterowanej rolety

Nieotwierane okno VELUX do płaskiego dachu

Nieotwierane okno do płaskiego dachu VELUX CFP to idealne rozwiązanie w miejscach, w których niezbędne jest doświetlenie naturalnym światłem, bez konieczności dodatkowej wentylacji.

Otwierane okna VELUX do płaskiego dachu

Okna do płaskiego dachu VELUX CVP dodatkowo dostarczają świeże powietrze oraz zapewniają wentylację pomieszczenia. Dostępne w dwóch wersjach: sterowane bezprzewodowo w systemie VELUX INTEGRA® oraz otwierane manualnie.

źródło i zdjęcia: VELUX

Firma powiązana:

VELUX Polska Sp. z o.o.

Telefon 22 33 77 000
www.velux.pl
kontakt@velux.pl

VELUX Polska Sp. z o.o.