Nowości

Franke Maris Plus – okap na piątkę z plusem!

02.12.2015

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim rodzinne spotkania i gotowanie świątecznych przysmaków. Wydajny okap z pewnością skutecznie zadba, by zapachy kuchenne nie przenikały do strefy dziennej.

Nowy okap ścienny Franke Maris Plus efektywnie oczyści powietrze, a także zachwyci funkcjonalnością i nowoczesnym designem, za który został nagrodzony w prestiżowym konkursie wzornictwa przemysłowego Red Dot Award 2015. Maris Plus to kwintesencja dobrego stylu z dominującymi liniami i kątami prostymi.Wykończony jest czarnym lub białym szkłem z elementami ze stali szlachetnej Wykończony jest czarnym lub białym szkłem z elementami ze stali szlachetnej.

Okap Maris Plus wyposażony został w technologie przyjazne środowisku. Posiada klasę energetyczną A+, bezszczotkowy silnik oraz energooszczędne oświetlenie LED, które gwarantuje niewielką emisję ciepła i doskonałe rozprowadzenie światła. Maris Plus to także ukłon w stronę ergonomii. Wyposażony jest w sterowanie za pomocą pilota, wyłącznik czasowy oraz wskaźnik nasycenia filtrów, który przypomina o konieczności oczyszczenia lub wymiany filtra. Dzięki efektywnemu zasysaniu krawędziowemu urządzenie jest bardzo wydajne. Na biegu intensywnym może oczyścić nawet do 870m3 powietrza w ciągu godziny.

Okap Franke Maris Plus to stylowe urządzenie, które spełnia wymagania współczesnych użytkowników. Z pewnością zda egzamin z funkcjonalności podczas intensywnych przygotowań do Świąt i rodzinnego biesiadowania.Z pewnością zda egzamin z funkcjonalności podczas intensywnych przygotowań do Świąt

Dane techniczne:
Moc silnika – 270 W
Liczba biegów – 3 + Int
Szerokość – 90 cm lub 60 cm
Oświetlenie – LED: 2x1 W, przyciemniane oświetlenie
Wylot powietrza do góry bądź do tyłu
Minimalna wysokość nad płytą elektryczną – 450 mm

Cena: od 3 099 zł

źródło i zdjęcia: 

Firma powiązana:

Franke

Telefon 22 711 67 00
www.franke.pl

Franke