Nowości

Gorenje Retro Collection - Ponadczasowy design w nowej technologii

30.11.2015

Możesz wybrać lodówkę w swoim ulubionym kolorze. Każde urządzenie linii Retro charakteryzuje się wyjątkowym designem oraz najbardziej zaawansowanymi technologicznie funkcjami. Bez względu na to, jaki kolor wybierzesz, te nowoczesne ikony stylu wzbudzą sensację wśród Twoich znajomych. Wybierz swój kolor już teraz!

Wzornictwo w stylu vintage i szeroki wybór kolorów sprawiają, że chłodziarka ta jest wyjątkowym detalem zdobiącym Twoje wnętrza. Jej wygląd sprawia, że doskonale sprawdzi się ona w każdym otoczeniu. Może w kuchni o romantycznym wystroju? Albo w modnym, miejskim mieszkaniu? Tak samo dobrze będzie prezentować się w stylowym lofcie. Każde urządzenie serii Retro charakteryzuje się wyjątkowym designem, optymalnym wykorzystaniem przestrzeni i wszelkimi funkcjami, jakich oczekujemy od chłodziarko-zamrażarki. Bez względu na to, jaki kolor wybierzesz, te nowoczesne ikony stylu budzą sensację wszędzie tam, gdzie się pojawią.

Możesz zdecydować się na romantyczną, modną lub stylową tonację kolorystyczną.

Stylowa

Masz wizję swojego życia. Wiesz, do czego dążysz i wiesz, czego nie chcesz. Sporo od siebie wymagasz, przez co Twoje standardy życia także są wysokie. Cenisz perfekcję. Lubisz blask. Proste, eleganckie linie i zero zbędnych elementów.

Każde urządzenie serii Retro charakteryzuje się wyjątkowym designemUwielbiasz minimalizm. W Twoim świecie piękno kryje się w detalach. Tam, gdzie wszystko jest na swoim miejscu. Tam, gdzie Twój wysublimowany gust stanowi centralny punkt Twojego świata.

Romantyczna

Gromadzisz skrawki przeszłości. Każdy z nich ma swoją własną historię i towarzyszy Ci w życiu. Nigdy nie czujesz się samotny.Bez względu na to, jaki kolor wybierzesz, te nowoczesne ikony stylu budzą sensację wszędzie tam, gdzie się pojawią Lubisz nowe obrazy w starodawnych stylizacjach. Ot, romantyzm. Dokonuj wyborów zgodnie ze swoim życzeniem. W końcu zadowala Cię tylko najlepsze.

Uwielbiasz wygodę. Lubisz się rozpieszczać i czerpiesz z tego dumę. Wiesz, jak sobie dogodzić. Żyjesz jak dama. Jak dżentelmen.

Nowoczesna

Uważasz, że sufit nie jest żadnym ograniczeniem, jeśli tylko masz ochotę spojrzeć w niebo. Wyobraźnia to niesamowita siła. Wystarczy szczypta wyobraźni, by Twój dom stał się Twoim wymarzonym miejscem. W ten sposób możesz prawdziwie cieszyć się swoją niezależnością.Możesz wybrać lodówkę w swoim ulubionym kolorzeTam, gdzie nie ma ograniczeń. Tam, gdzie wszystko co masz stanowi Twoją część.

Kochasz wolność. Adrenalinę towarzyszącą nowym wrażeniom i przeżyciom. Chęć uczenia się i zdobywania wiedzy sprawia, że wyruszasz w świat. Twoje życie jest podróżą. Twoje marzenia mają wiele kolorów.

źródło i zdjęcia: Gorenje Polska

Firma powiązana:

Gorenje Polska

Telefon 22 738 32 01
www.gorenje.pl
gorenje@gorenje.pl

Gorenje Polska