Nowości

Kocioł SAS zawsze w zasięgu ręki!

25.11.2015

Innowacyjne narzędzie do zdalnego zarządzania sterowaniem kotła SAS z dowolnego miejsca (dotyczy kotłów podajnikowych ze sterowaniem MultiFun zakupionych w 2015 roku, są standardowo wyposażone w złącze ETHERNET).

Co zapewnia PLATFORMA INTERNETOWA e-multifun?

Wersja Podstawowa

 • zdalny podgląd i kontrola pracy kotła w czasie rzeczywistym za pomocą urządzeń mobilnych bez konieczności zakupu dodatkowych modułów,
 • bezpłatne konto chronione osobistym hasłem, pełne bezpieczeństwo dla użytkownika – szyfrowane połączenie z serwerem MultiFun,
 • zdalna zmiana parametrów kotła i instalacji - zmiana temperatur c.o., c.w.u., aktywacja funkcji szybkiego podgrzania: prysznic, party, komfort, wietrzenie, antyzamarzanie – optymalne dopasowanie do potrzeb grzewczych bez strat ciepła,
 • powiadomienia SMS i E-MAIL o stanach alarmowych.

ABSOLUTNA NOWOŚĆ NA RYNKU

Wersja Premium – zdalna diagnoza kotłaWykresy

 • pełny zdalny dostęp do większości ustawień sterownika,
 • podgląd historii pracy kotła dla szybkiej diagnozy problemu online,
 • szybka pomoc użytkownikowi w sytuacjach awaryjnych - tylko przez zarejestrowanego w systemie, uprawnionego instalatora:
 1. zdalna opieka instalatora dodanego przez użytkownika,
 2. możliwość zmiany parametrów serwisowych przez instalatora.
 • powiadomienia SMS i E-MAIL o awariach u użytkowników,
 • wsparcie producenta sterownika i producenta kotła,
 • możliwość dokonania zgłoszenia serwisowego poprzez konto,
 • możliwość dzielenia się doświadczeniami z innymi użytkownikami platformy.

JAK ROZPOCZĄĆ KORZYSTANIE?

Wystarczy dostęp do internetu i założenie indywidualnego konta na www.e-multifun.pl by z pomocą dowolnej przeglądarki obserwować pracę kotła i systemu ogrzewania.

Na 30 dni otrzymujemy bezpłatnie czas na przetestowanie możliwości platformy w wersji Premium z funkcją diagnozy. Po okresie testowym, jeśli się zdecydujemy, koszt miesięczny korzystania z tej funkcji to jedynie 10 zł.

W przygotowaniu platforma internetowa do zarządzania ogrzewaniem także w kotłach zasypowych - ze sterownikiem OptimaEco3.

Co zapewnia PLATFORMA INTERNETOWA e-multifun?

Wersja Podstawowazdalny podgląd i kontrola pracy kotła w czasie rzeczywistym za pomocą urządzeń mobilnych bez konieczności zakupu dodatkowych modułów,bezpłatne konto chronione osobistym hasłem, pełne bezpieczeństwo dla użytkownika – szyfrowane połączenie z serwerem MultiFun,zdalna zmiana parametrów kotła i instalacji - zmiana temperatur c.o., c.w.u., aktywacja funkcji szybkiego podgrzania: prysznic, party, komfort, wietrzenie, antyzamarzanie – optymalne dopasowanie do potrzeb grzewczych bez strat ciepłapowiadomienia SMS i E-MAIL o stanach alarmowych.

ABSOLUTNA NOWOŚĆ NA RYNKU

Wersja Premium – zdalna diagnoza kotłapełny zdalny dostęp do większości ustawień sterownikapodgląd historii pracy kotła dla szybkiej diagnozy problemu onlineszybka pomoc użytkownikowi w sytuacjach awaryjnych - tylko przez zarejestrowanego w systemie, uprawnionego instalatora:zdalna opieka instalatora dodanego przez użytkownikamożliwość zmiany parametrów serwisowych przez instalatorapowiadomienia SMS i E-MAIL o awariach u użytkownikówwsparcie producenta sterownika i producenta kotłamożliwość dokonania zgłoszenia serwisowego poprzez kontomożliwość dzielenia się doświadczeniami z innymi użytkownikami platformy.

JAK ROZPOCZĄĆ KORZYSTANIE?

Wystarczy dostęp do internetu i założenie indywidualnego konta na www.e-multifun.pl by z pomocą dowolnej przeglądarki obserwować pracę kotła i systemu ogrzewania. Bardzo proste LOGOWANIENa 30 dni otrzymujemy bezpłatnie czas na przetestowanie możliwości platformy w wersji Premium z funkcją diagnozy. Po okresie testowym, jeśli się zdecydujemy, koszt miesięczny korzystania z tej funkcji to jedynie 10 zł.W przygotowaniu platforma internetowa do zarządzania ogrzewaniem także w kotłach zasypowych - ze sterownikiem OptimaEco3.

WAŻNE * (dla posiadaczy kotłów SAS zakupionych przed 2015)Dla zainteresowanych skorzystaniem z funkcji platformy e-multifun przygotowano promocyjną ofertę wymiany panelu regulatora w kwocie 150 zł.

źródło i zdjęcia: ZAKŁAD METALOWO-KOTLARSKI SAS

Firma powiązana:

Zakład Metalowo-Kotlarski SAS

Telefon 41 378 46 19
www.sas.busko.pl
biuro@sas.busko.pl

Zakład Metalowo-Kotlarski SAS