Nowości

Najnowsza kolekcja Ogrodzeń Gabionowych PROGRESS

23.11.2015

Przedstawiamy najnowszą kolekcję Ogrodzeń Gabionowych PROGRESS, które wspólnie z architektami zaprojektowaliśmy z myślą o dostarczeniu najwyższej jakości produktu o wyjątkowych walorach estetycznych.

Ideą projektantów było stworzenie systemu ogrodzeń, który pozwoli dostosować jego wygląd oraz funkcjonalność indywidualnie do Twoich potrzeb. Ogrodzenia łączą w sobie naturalne piękno kamienia z czystą estetyką stali.Unikalny design, podkreśli niepowtarzalny charakter Twojej posesji i domu

Unikalny design, podkreśli niepowtarzalny charakter Twojej posesji i domu. Uniwersalność systemu pozwala na dopasowanie ogrodzenia zarówno do nowoczesnej, jak i tradycyjnej zabudowy.

Ogrodzenia Gabionowe PROGRESS dzięki modułowej budowie pozwalają na uzyskanie oczekiwanego efektu wizualnego poprzez dowolne zmniejszanie lub zwiększanie zakresu widoczności zgodnie z Twoimi preferencjami. Teraz projektowanie ogrodzenia nie wymaga specjalnych uprawnień. W skład systemu Ogrodzeń Gabionowych PROGRESS wchodzą gabiony w trzech grubościach, panele z kratki ogrodzeniowej, idealnie wyprofilowane przykrycia gabionów, słupki oraz elementy mocujące. Kompatybilne z automatyką bramy i furtki wraz z kompletem zamków i zawiasów, gwarantują pełną kontrolę dostępu do Twojej posesji.

źródło i zdjęcia: Progress Architektura

Firma powiązana:

PROGRESS ARCHITEKTURA

Telefon 41 346 50 06 (w. 220, 222)
progressarch.com
ogrodzenia@progressarch.com

PROGRESS ARCHITEKTURA