Nowości

Do wyboru do koloru. Nowe barwy zlewozmywaków Franke z materiału Fragranit+

19.11.2015

W Katalogu Głównym Franke na sezon 2015/2016 obok nowości produktowych pojawiły się 3 nowe kolory zlewozmywaków z materiału Fragranit+: cappuccino, mokka oraz kamienny szary.

Cappuccino i mokka z pewnością będą świetnie współgrały drewnianymi blatami, tworząc ciepły, przytulny klimat. Natomiast oryginalny a jednocześnie uniwersalny kamienny szary to ciekawe rozwiązanie do kuchni nowoczesnej, gdzie dominuje biel oraz stal szlachetna.

Kolor: Kamienny szaryNowe kolory dostępne są w najpopularniejszych modelach fragranitowych zlewozmywaków i komór do podbudowy Franke takich jak Maris, Mythos, Pebel czy Kubus.

Bez względu na odcień, wszystkie zlewozmywaki z materiału Fragranit+ charakteryzują się bardzo dużą odpornością na zarysowania, powstawanie plam, uderzenia czy temperatury. Dzięki zabezpieczeniu technologią Sanitized® z jonami srebra, które ograniczają rozwój bakterii i mikroorganizmów, są także niezwykle higieniczne i łatwe w pielęgnacji.Kolor: Cappuccino

Zlewozmywaki z Fragranitu+ cieszą się niesłabnącą popularnością wśród polskich konsumentów. Właściwości materiału, ciekawe wzornictwo, a także bogata gama kolorów, których jest aż 9, umożliwiają łatwe dopasowanie zlewozmywaka Franke do każdego kuchennego wnętrza.

Kolor: MokkaDostępna kolorystyka zlewozmywaków Franke z Fragranitu+: kremowy, orzechowy, beżowy, cappuccino, mokka, kamienny szary, grafitowy, onyx, biały polarny.

źródło i zdjęcia: Franke

Firma powiązana:

Franke

Telefon 22 711 67 00
www.franke.pl

Franke