Nowości

Effector przedstawia nowości w kolekcji Queen

19.11.2015

Kolekcja Queen to szczególna propozycja w ofercie firmy Effector. Systematycznie rosnąca popularność tego produktu sprzyjała rozwojowi gamy profili. Oczekiwania inwestorów poszukujących eleganckich, a zarazem praktycznych listew cokołowych były zaspokajane przez coraz to nowsze propozycje kolorystyczne.

Od kilku lat seria Queen poszerza się o gamę odcieni, które idealnie odzwierciedlają najważniejsze trendy, panujące w podłogach drewnianych i panelach.

Nowości w ofercie

Tej jesieni oferta kolekcji listew cokołowych powiększyła się o cztery pastelowe kolory: "orzech włoski", "dąb biały", "cafe latte" oraz "świerk".

"Orzech włoski" to charakterystyczna, wyrazista i urozmaicona podłoga wraz z listwami, w tonacji od beżu aż po brąz.Pasuje do wnętrz o gładkich i jednolitych ścianach oraz bezpretensjonalnym umeblowaniu

Pasuje do wnętrz o gładkich i jednolitych ścianach oraz bezpretensjonalnym umeblowaniu.

"Dąb biały" to profile o jasnej i ciepłej barwie, doskonale korespondujące z podłogą, idealne do białych mebli, jak również do wnętrz o zdecydowanych i wyrazistych kolorach."Dąb biały" to profile o jasnej i ciepłej barwie, doskonale korespondujące z podłogą

Propozycja o nazwie "caffe latte" odnajdzie się z pewnością w pomieszczeniach urządzonych zwłaszcza w stylu minimalistycznym lub skandynawskim.Propozycja o nazwie "caffe latte" odnajdzie się z pewnością w pomieszczeniach urządzonych zwłaszcza w stylu minimalistycznym lub skandynawskim

Listwy "świerk" nawiązują kolorystyką do jasnej podłogi drewnianej lub panelowej, urozmaiconej ciemniejszym usłojeniem. Każdy z debiutujących odcieni ma własny komplet akcesoriów: łącznik, zakończenia i narożniki – elementy umożliwiające szybki i wygodny montaż.

Kilkadziesiąt odcieni i faktur drewna

Dziś seria Queen to blisko 40 odcieni drewna doskonale odzwierciedlających barwę i usłojenie wielu podłóg. Tak szeroka gama kolorystyczna powoduje, że można wśród tych listew dobrać takie, które idealnie będą korespondowały z wybraną podłogą. Kolekcja obejmuje bogatą paletę barw: od jasnych odcieni jesionu czy świerka, poprzez wybór wielu zróżnicowanych odcieni dębu czy buka, aż po gatunki egzotyczne, takie jak wenge, teak czy mahoń.

Zastosowanie kolekcji Queen

Listwy przypodłogowe Queen stanowią subtelne wykończenie podłogi oraz przysłaniają szczelinę dylatacyjną pomiędzy podłogą a ścianą. Profile należące do serii Queen są wyposażone w dwudzielny kanał który sprawia, że można w nim ukryć przewody. Równie ważną zaletą kolekcji jest komfortowy i szybki montaż oraz elastyczne dopasowanie listew do drobnych nierówności na ścianie czy podłodze, a w konsekwencji ich ukrycie.

Trwałość mocowania listew z kolekcji Queen gwarantuje unikalna konstrukcja zatrzasków, która została zastrzeżona przez producenta w Urzędzie Patentowym. Listwy Queen są wykonane z wysokiej jakości PCV, mają 22 mm szerokości oraz 57 mm wysokości. Wszystkie profile z tej serii są dostępne wraz z kompletem akcesoriów, do których należą: zakończenia, łączniki oraz narożniki wewnętrzne i zewnętrzne.

źródło i zdjęcia: Effector

Firma powiązana:

EFFECTOR S.A.

Telefon 41 39 42 799, 41 39 43 792, 41 39 44 487
www.effector.com.pl
wloszczowa@effector.com.pl

EFFECTOR S.A.