Nowości

Nowość UST-M! Gniazda ssąco– elektryczne DecoVac

18.11.2015

Gniazda ssąco – elektryczne DecoVac to rewolucyjna nowość dostępna w ofercie firmy UST-M. Cechuje je kompatybilne połączenie w jednym produkcie gniazd elektrycznych oraz ssących.

Gniazda DecoVac to jedyna linia polskiego producenta łącząca gniazda odkurzaczowe z elektrycznymi.Cena: 65 zł bruttoGniazda ssące to jeden z istotnych elementów systemu centralnego odkurzania. Są widoczne w pomieszczeniu nawet wtedy, kiedy nie korzystamy z odkurzacza. Dlatego też ważne jest, aby dobrać ich wygląd do wystroju wnętrza. Gniazda odkurzaczowe, oferowane przez UST-M, dzięki szerokiej gamie kolorystycznej i uniwersalnej formie doskonale wkomponują się w estetykę zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz.Gniazda DecoVac

DecoVac to połączenie w jednym produkcie gniazd ssących i elektrycznych. To nowatorskie rozwiązanie pozwala na umieszczenie w jednym miejscu gniazda odkurzaczowego oraz elektrycznego. Daje to doskonały efekt wizualny, jak i użytkowy – wystarczy przygotować jeden otwór w ścianie na puszkę montażową, specjalnie dedykowaną gniazdom DecoVac. W ten sposób unikamy dodatkowego kucia ścian. 

Gniazda DecoVac, oferowane przez firmę UST-M, stanowią spójną kolekcję z gniazdami firmy Karlik Elektrotechnik Sp. z o. o.

źródło i zdjęcia: UST-M

Firma powiązana:

UST-M Sp. z o.o.

Telefon +48 44 711 11 19
www.ustm.pl
biuro@ustm.pl

UST-M Sp. z o.o.