Nowości

Nowe automatyczne szufelki FlyVac

10.11.2015

FlyVac - nowy kształt, nowe rozwiązania. Nowoczesny design, szczegółowo zaprojektowana konstrukcja - tak powinna wyglądać szufelka automatyczna.

Minimalistyczne wzortnictwo

Dzisiaj oczekujemy od produktów najlepszych właściwości użytkowych połączonych z dyskretną formą. Tak zadane cele idealnie spełniają nowe szufelki FlyVac. Oglądając je uważnie zadajemy sobie pytanie, dlaczego na najprostsze i najbardziej intuicyjne rozwiązania należy oczekiwać tak długo. Historia odkurzaczy centralnych trwa już ponad 60 lat.Nowe szufelki FlyVac zostały zaprojektowane tak, aby zminimalizować hałas wytwarzany przez zasysane powietrze

Wydawało się, że odkryto już wszystkie obszary wzornictwa, które można wykorzystać do projektowania gniazd ssawnych i akcesoriów. Obserwując niektóre nowości, można mieć jednak nadzieje, że projektanci nie raz jeszcze nas zaskoczą dając pretekst do radości z odkrywania nowych kształtów i rozwiązań technicznych.

Testowane w tunelu aerodynamicznym

Nowe szufelki FlyVac zostały zaprojektowane tak, aby zminimalizować hałas wytwarzany przez zasysane powietrze. Wprost nie chce się wierzyć, że przy sile ssania generowanej przez jednostkę centralną odkurzacza automatyczna szufelka działa tak cicho.

źródło i zdjęcia: aeroVac

Firma powiązana:

aeroVac

Telefon 22 615 80 90
www.aerovac.pl
biuro@aerovac.pl

aeroVac