Nowości

Kolorowe profile Folimpex

03.11.2015

Barwione na pastelowe kolory otuliny wykorzystywane są do osłaniania twardych powierzchni np. na placach zabaw stanowiąc zarówno zabezpieczenie jak i ozdobę konstrukcji.

Na bazie doświadczeń z produkcji otulin, zachowując wszystkie walory izolacyjne materiału, rozwinęliśmy produkcję specyficznych, dopasowanych do potrzeb odbiorcy, profili do zabezpieczania krawędzi, wykorzystywanych coraz szerzej przez producentów różnych wyrobów (np. szyby i lustra, drzwi, okna, meble, sprzęt RTV i AGD, zabezpieczenia wewnątrz kartonowe) podczas transportu.Profil ze spienionego polietylenu przeznaczony do zabezpieczenia krawędzi materiałów płytowych podczas transportu

Istnieje ogromna ilość możliwych do zastosowania przekroi otwartych i zamkniętych, dostosowanych do konkretnych potrzeb, które można wykonać metodą wytłaczania na naszych maszynach, a naszą ambicją jest spełnienie oczekiwań naszych klientów. Tylko twoja wyobraźnia jest ogranicznikiem możliwości wykorzystania tych produktów. Przyjdż do nas a wspólnie znadziemy rozwiąznie Twojego problemu z zabezpieczeniem Twoich produktów.

źródło i zdjęcia: FOLIMPEX plus