Nowości

Inteligentne instalacje zarządzania domem w ofercie Danwood S.A.

02.11.2015

Danwood SA poszerza ofertę wyposażenia swoich domów o system automatyki domowej. Od listopada 2015 r. klienci zamawiający dom, będą mogli skorzystać z rozwiązań i produktów francuskiej firmy Delta Dore – światowego specjalisty w systemach automatyki, bezpieczeństwa oraz zarządzania ogrzewaniem.

Inteligentny system automatyki domowej dla domów Danwood dostępny jest w trzech różnych konfiguracjach i umożliwia pełne sterowanie oświetleniem, roletami zewnętrznymi, żaluzjami i wybranymi gniazdkami. Domownicy mają możliwość zaprogramowania, aż 16 automatycznych scenariuszy, a dzięki dedykowanej aplikacji system może być obsługiwany z dowolnego miejsca za pośrednictwem smartfonu.

"Zdecydowana większość naszych domów jest realizowana w standardzie "pod klucz", gdzie Klient na etapie projektu wybiera wyposażenie, a całość prac - od budowy domu poprzez jego całkowite wykończenie - jest realizowana przez nasze wyspecjalizowane ekipy. Rozwój nowoczesnych technologii oraz praktycznie nieograniczony dostęp do Internetu sprawia, że inteligentne systemy zarządzania domem staną się w niedługim czasie obowiązującym standardem wyposażenia. Dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie ich do naszej oferty już dziś" - mówi Anna Roszczenko, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Danwood SA.

"System jaki zaproponowaliśmy naszym klientom jest intuicyjny w obsłudze, a oprócz wygody i bezpieczeństwa, jakie niesie za sobą stosowanie automatyki, wpływa również na obniżenie kosztów eksploatacji domu."  dodaje Piotr Hołodok - Specjalista ds. Instalacji Technicznych w Danwood.

Francuska firma Delta Dore jako jedna z pierwszych firm na świecie stworzyła kompletny system do zarządzania domem z wykorzystaniem fal radiowych, dzięki czemu instalacja nie potrzebuje specjalistycznego okablowania. System współpracuje ze standardowym okablowaniem elektrycznym co daje możliwość montażu systemu również w gotowych domach bez konieczności wykonywania skomplikowanych i czasochłonnych prac budowlanych. Pozwala także na łatwą i nieograniczoną rozbudowę instalacji.

"Naszym zadaniem od blisko 40 lat jest ułatwianie codziennego życie poprzez stosowanie rozwiązań z dziedziny automatyki dla rolet, bram oraz oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego. Cieszymy się, że możemy zaproponować nasz system klientom firmy Danwood SA" – mówi Marcin Bazia - Dyrektor Sprzedaży Delta Dore Polska.

źródło i zdjęcia: Danwood

Firma powiązana:

Danwood

Telefon 85 730 00 33
www.danwood.pl, www.facebook.com/danwoodpolska
info@danwood.pl

Danwood