Nowości

System zdalnego sterowania bi·linked od Marantec

02.11.2015

bi·linked to nasz standard sterowania radiowego, wykorzystywany obecnie we wszystkich naszych nadajnikach i osprzęcie dodatkowym związanym ze zdalnym sterowaniem. bi·linked, opracowany przez naszych  doświadczonych inżynierów, produkowany jest w naszych zakładach produkcyjnych.

 

Komfort i bezpieczeństwo w centrum naszej uwagi

Technologię zdalnego sterowania wykorzystuje się na całym świecie w różnych celach. Sprawia ona, że obsługa najróżniejszych urządzeń elektrycznych staje się prosta i komfortowa. Wystarczy nacisnąć przycisk. To właśnie komfort, który zapewniają systemy zdalnego sterowania. Ważna jest jednak także wiedza, na ile bezpiecznie komfort ten zostaje osiągnięty. A tu różnice są ogromne.Ta technologia zdalnego sterowania znana jest wyłącznie naszym inżynierom My w firmie Marantec, projektując nowe produkty, zawsze oprócz komfortu stawiamy na pierwszym miejscu bezpieczeństwo. Nasza technologia bi·linked działa w oparciu o kodowanie 128-bitowe, wykorzystywane także np. w bankowości elektronicznej. Jednocześnie wykorzystuje tzw. kod zmienny, to znaczy, że za każdym naciśnięciem przycisku generowany jest inny kod, co uniemożliwia kopiowanie lub dekodowanie sygnału. Ta technologia zdalnego sterowania znana jest wyłącznie naszym inżynierom, do tego wszystkie nasze urządzenia działające w oparciu o technologię bi·linked produkowane są w naszych własnych zakładach produkcyjnych. Wszystko to stanowi podstawę jednego z najbezpieczniejszych i najbardziej komfortowych napędów do bram. Proszę porównać.

To potrafi bi·linked

bi·linked po naciśnięciu przycisku wydaje polecenie otwarcia lub zamknięcia Państwa bramy.Kodowanie 128-bitoweMoże jednocześnie dać Państwu komunikat zwrotny. Za pomocą przycisku ‚Status‘ i wskazań LED można zapytać, czy brama jest otwarta lub zamknięta. Zawsze wtedy, gdy brama jest poza zasięgiem Państwa wzroku. bi·linked występuje w wersji jedno- lub dwukierunkowej, czyli bez możliwości komunikacji lub z taką możliwością.

źródło i zdjęcia: Marantec

Firma powiązana:

Marantec Polska Sp. z o.o.

Telefon 61 894 17 41
www.marantec.pl
info@marantec.pl

Marantec Polska Sp. z o.o.