Nowości

Blender ręczny Zelmer z linii Nerro - mistrz w Twojej kuchni

09.09.2011

Blender ręczny typ 491 firmy Zelmer z linii Nerro to nieoceniony pomocnik w kuchni oraz mistrz wydajności w swojej klasie. Jego zdumiewająco mocny silnik 700 W to klucz do efektywnej pracy.

Blender ręczny Zelmer z linii Nerro, dzięki dodatkowym przystawkom: trzepaczce;  mini malakserowi z kruszarką do lodu raz pojemnemu malakserowi z dwoma pełnymi tarczami,  pokroi na plastry, wiórka, utrze, posieka owoce czy warzywa a także, pokruszy oraz lód czy bakalie.

Blender Zelmer 491 z linii Nerro posiada metalową nasadkę miksującą wyposażoną w ostre noże, która pozwoli błyskawicznie przygotować doskonały mus, zupę czy przecier. Specjalny kształt nasadki zapobiega rozchlapywaniu produktów.

Blender Zelmer 491 z linii Nerro posiada również dwie dwustronne, wymienne tarcze tnąco-rozdrabniające ze stali nierdzewnej, które przystosowane są do malaksera o pojemności 1000 ml. 15 prędkości obrotowych oraz funkcja turbo zwiększą komfort pracy.

W trosce o zdrowie i odpowiednią dietę

Dużą zaletę ręcznych blenderów jest łatwość, z jaką można szybko przygotować pełnowartościowy posiłek. W obliczu licznych obowiązków, coraz trudniej znaleźć nam czas na przygotowywanie zdrowych potraw, a tym samym utrzymać zbilansowaną dietę.

Z blenderem marki Zelmer 491 z linii Nerro przygotowanie pysznych dań nie będzie ani czasochłonne ani trudne - stanie się zabawą. To urządzenie zaprojektowane specjalnie dla osób ceniących swobodę oraz lubiących multifunkcjonalne rozwiązania

Doskonały również dla mam

Ogromną funkcjonalność blendera ręcznego 491 Zelmer na pewno docenią wszystkie mamy. Prawie wszystkie małe dzieci niechętnie sięgają po owoce czy warzywa, ale z ręcznym blenderem z linii Nerro szybko wyczarujesz pyszne potrawy, którym nie oprze się Twoja pociecha. Mus truskawkowy z bitą śmietaną, owocowe koktajle, pyszne sałatki- kulinarny świat swoi przed Tobą otworem.

Wysoka jakość materiałów

Nowy Blender z linii Nerro zachwyci Cię nie tylko swoją funkcjonalnością, ale także wysoką jakością materiałów. Został wykonany ze stali nierdzewnej oraz elementów plastikowych, które charakteryzują się  wysoką wytrzymałością i są łatwe w utrzymaniu czystości.

Źródło: Zelmer

Więcej

Firma powiązana:

Zelmer S.A.

Telefon 48 17 86 58 112, 48 17 85 23 622, infolinia 801 005 500
www.zelmer.pl
zelmer@zelmer.pl

Zelmer S.A.