Nowości

Nie szukaj skarbów ze złotego pociągu – prawdziwe złoto jest bliżej niż myślisz! Nowy lakier PALLMANN - PALL-X 98 GOLD

27.10.2015

Poszukiwania trwają! Nikt jednak nie wie co zostanie odnalezione i czy Złoty Pociąg to legenda czy też fakt.  Tymczasem PALLMANN już dziś oferuje prawdziwe złoto – lakier PALL-X 98 GOLD - znany i doceniany produkt w nowej odsłonie. Najnowsza wersja rynkowego hitu to nowy standard najwyższej próby!

PALLMANN PALL-X 98 jest od wielu lat najczęściej  wybieranym systemem wśród dwuskładnikowych lakierów. Zdobył zaufanie profesjonalnych wykonawców oraz użytkowników. Klienci podkreślają łatwość aplikacji mimo konieczności mieszania lakieru z utwardzaczem oraz doskonałą optykę powierzchni. Sprawdza się zarówno w intensywnie użytkowanych obiektach takich jak szkoły, biura, centra kongresowe oraz w mieszkaniach prywatnych. Co ważne, produkt posiada atest trudno zapalności TUV Nord oraz jest dopuszczony do stosowania na podłogach sportowych. Bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje zgodność z normą tarcia kinetycznego (współczynnik poślizgu) oraz niska zawartość substancji lotnych.PALL-X 98 GOLD to pierwszy w swojej klasie produkt mogący pochwalić się mniejszą niż 5% ilością lotnych związków organicznych

Najwyższa wytrzymałość na ścieranie, obciążenia mechaniczne i chemiczne sprawia, że PALL-X 98 GOLD pozytywnie zmienia opinię wśród osób sceptycznie nastawionych do lakierów ekologicznych. PALL-X 98 GOLD to pierwszy w swojej klasie produkt mogący pochwalić się mniejszą niż 5% ilością lotnych związków organicznych. Dotychczas porównywalne jakościowo produkty ekologiczne zawierały do 15 % szkodliwych rozpuszczalników.

Nowa receptura PALL-X 98 GOLD może być stosowana zarówno na nowe podłogi jak i na poddawane renowacjom. Polecany jest również do pierwszego lakierowania nowo instalowanych podłóg fabrycznie lakierowanych. PALL-X 98 GOLD zaleca się pozostawić na 20 minut po wymieszaniu składników. Dzięki temu lakier osiągnie najlepsze parametry rozlewności, gwarantujące idealną optykę powierzchni. Nowy produkt dostępny jest w wersji półmatowej, matowej oraz w połysku. Może być stosowany z innymi lakierami z oferty Pall-X marki PALLMANN.

źródło i zdjęcia: Uzin Polska

Firma powiązana:

Uzin Polska Sp. z o.o.

Telefon 76 723 91 50.
www.uzin.pl
biuro@uzin-utz.com

Uzin Polska Sp. z o.o.