Nowości

Paleta Tajemniczość – Tikkurila Kolory Nastrojów

23.10.2015

Fiolety przełamują rutynę w aranżacji wnętrz i współtworzą wysmakowane, niebanalne stylizacje. Odcienie z palety Tajemniczość z kolekcji Tikkurila Kolory Nastrojów pozwolą skomponować efektowne połączenia kolorów, które w idealny sposób podkreślą indywidualność naszego stylu.

Fiolet jest jedną z najpiękniejszych barw przyrody. Tonacje fiołków, wrzosów, lawendy bądź bardziej intensywne kolory śliwki czy bakłażana zachwycają swym naturalnym urokiem i inspirują do stworzenia w naszych wnętrzach równie efektownych zestawień barw. W palecie Tajemniczość z kolekcji Tikkurila Kolory Nastrojów znajdziemy zarówno subtelne, rozbielone odcienie liliowe, które wypełnią przestrzeń magicznym romantyzmem, jak i głębokie purpury, podkreślające szlachetność i wytworność aranżacji.

Urzekające tonacje wrzosu

Sypialnia w intrygującym odcieniu Passionate Heather staje się zaciszną, a przy tym zmysłową enklawą. Całość aranżacji oparto na harmonijnym połączeniu odcieni, tak by nic nie zakłócało wieczornego odpoczynku.

Z dodatkiem fiołkowego pyłuWnętrze w biało-czarnej kolorystyce, zyska zupełnie nowy wymiar, dzięki dodatkowi subtelnego odcienia Destiny

Wnętrze w biało-czarnej kolorystyce, zyska zupełnie nowy wymiar, dzięki dodatkowi subtelnego odcienia Destiny. Dzięki delikatności tej barwy, aranżacja nie traci swej wizualnej lekkości. Dodatkowym akcentem dekoracyjnym, doskonale wkomponowanym w tę nowoczesną stylizację, jest ceglana struktura ściany.

Minimalizm ocieplonySurowość naturalnego drewna, minimalistyczne formy dodatków i proste kształty mebli zostały ocieplone rozbieloną nutą Lilac Fortune

Surowość naturalnego drewna, minimalistyczne formy dodatków i proste kształty mebli zostały ocieplone rozbieloną nutą Lilac Fortune. W chłodnych zazwyczaj nowoczesnych aranżacjach, wprowadzenie nawet tak delikatnego odcienia przyniesie dużą zmianę w atmosferze wnętrza i doda mu łagodności.

Czar lawendowego pola

Inspirowany kwitnącymi polami lawendy pastelowy odcień Lavender Mist nada pokojowi dziecięcemu czarujący wygląd. Wypełniony łagodnością i spokojem, stanie się idealnym miejscem dla najmłodszego domownika – w takiej atmosferze łatwiej będzie wyciszyć negatywne emocje, a jednocześnie rozbudzić dziecięce marzenia.

 

Nowoczesność w barwnej oprawieInspirowany kwitnącymi polami lawendy pastelowy odcień Lavender Mist nada pokojowi dziecięcemu czarujący wygląd.

Prosta forma nowoczesnych mebli i armatury została ciekawie ożywiona delikatnym odcieniem Mysterious Wisp. W aranżacji łazienki taki akcent kolorystyczny zestawiony z klasycznymi barwami (biel, szarość, jasny brąz) sprawdzi się doskonale – ważne by nie był zbyt intensywny i nie przytłoczył niewielkiego zazwyczaj wnętrza.

źródło i zdjęcia: Tikkurila

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 14 680 56 00, infolinia 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.tikkurila.pl, www.tikkurilapotegakolorow.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.