Nowości

Rekuperator jednorurowy, wewnątrzścienny HRU-WALL od Alnor

16.10.2015

Nowością firmy ALNOR Systemy Wentylacji sp. z o.o. jest rekuperator jednorurowy, wewnątrzścienny HRU-WALL. Jest on wyposażonym w wymiennik ceramiczny, który posiada odzysk do 90% oraz wysoce wydajny odwracalny silnik EC z integralnym zabezpieczeniem termicznym, zamontowany na wysokiej jakości trwale uszczelnionych łożyskach.

Energooszczędny wentylator EC działa na przemian co 70 sekund nawiewając i wyciągając powietrze z pomieszczenia. Dzięki niskiemu zużyciu energii, oraz bardzo cichej pracy wskazane jest działanie rekuperatora non stop. Najbardziej efektywne wykorzystanie rekuperatora jednorurowego jest gdy użytkowane są dwie jednostki w dwóch blisko położonych siebie pomieszczeniach – które są podłączone do jednego regulatora obrotów HRU-WALL-CONTR.

Rekuperator wewnątrzścienny HRU-WALL działa w 3 szybkościach zależności od potrzeb i wielkości pomieszczenia, jest również możliwość włączenia by-pass w momencie gdy powietrze na zewnątrz jest podobnej temperatury co w pomieszczeniu. Obudowa rekuperatora wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa ABS zapewniającą trwałą, odporną na wstrząsy i wytrzymałą konstrukcję. Jednostka jest wykończona białym kolorem RAL 9010 i jest odporna na działanie promieni UV.

źródło i zdjęcia: ALNOR SYSTEMY WENTYLACJI sp. z o.o.

Firma powiązana:

Alnor Systemy Wentylacji

Telefon 22 737 40 00
www.alnor.pl
alnor@alnor.com.pl

Alnor Systemy Wentylacji