Nowości

Interfejs użytkownika Enervent eAir - sterowanie klimatem w budynku jest proste i przyjemne

16.10.2015

Najlepszy system wentylacji pomieszczeń to taki, którego się nie dostrzega. W ogóle nie trzeba zwracać na niego uwagi. System ten automatycznie reaguje na zmiany warunków wewnętrznych i zewnętrznych, którymi Ty nie musisz się wcale przejmować. Warunki panujące wewnątrz budynku są stale utrzymywane na odpowiednim, komfortowym poziomie.

Wybierz system sterowania, który w największym stopniu odpowiada potrzebom Twojej rodziny. Enervent eAir - łatwy jak oddychanie

Inteligentny system Enervent eAir spełnia potrzeby nawet najbardziej wymagających osób i jest wyjątkowo prosty w obsłudze.

Sterowanie wentylacją odbywa się za pośrednictwem czytelnego ekranu dotykowego i dzięki domyślnie skonfigurowanym trybom, takim jak „W domu” czy „Poza domem”.

Funkcje „W domu” i „Poza domem” będą wykorzystywane najczęściej. Tryby „Eco” i „Cichy” pozwalają na ograniczenie zużycia energii i obniżenie poziomu hałasu eksploatacyjnego.

System wyświetla dane pomiarowe z okresu jednego dnia lub tygodnia. Wykresy trendów można też łatwo przesyłać do programu Excel.

Sterownik jest wyposażony w uniwersalną funkcję programatora czasowego pozwalającą programować tryby w zależności od Twojego rozkładu dnia. Urządzenie można zaprogramować w ujęciu tygodniowym i rocznym.

Istnieje także możliwość zdalnego sterowania wentylacją w domu za pośrednictwem Internetu. Produkt jest dostarczany wraz z bezpłatnym interfejsem sieciowym eAir.

Enervent ECC — więcej elastyczności w codziennym życiu

System ECC to podstawowy układ sterowania zaprojektowany do stosowania z centralami wentylacyjnymi Enervent. Dzięki niemu można w łatwy i praktyczny sposób regulować podstawowe parametry klimatu wewnątrz pomieszczeń.

Panel sterowania ECC jest czytelny i nieskomplikowany, a jego obsługę można łatwo opanować. Moc wentylatorów reguluje się na czterostopniowej skali. Można włączać i wyłączać odzysk ciepła, a także czterostopniowo regulować moc nagrzewnicy elektrycznej. Panel jest też wyposażony w kontrolkę informującą o usterkach i konieczności serwisowania. To takie proste.

źródło i zdjęcia: Ensto

Firma powiązana:

Ensto Pol

Telefon 801 360 066
https://www.ensto.com
biuro@ensto.com

Ensto Pol