Nowości

Funkcjonalność zamknięta w prostej formie - zlewozmywak ceramiczny Franke Maris 651-100

14.10.2015

Ceramika jest stosowanym od wieków naturalnym materiałem, który doskonale sprawdza się w miejscach najbardziej eksploatowanych, wymagających zachowania wyjątkowej higieny i czystości.

Naturalne właściwości opatentowanej masy ceramicznej Fraceram sprawiają, że materiał charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością, jest idealnie gładki, niezwykle odporny na zarysowania, niskie i wysokie temperatury czy uderzenia, wynikające z codziennego użytkowania. Jest to więc idealny materiał do zastosowania w kuchni.

Nowy zlewozmywak Franke Maris 651-100 z masy ceramicznej Fraceram w kolorze cappuccino to dobry wybór dla wszystkich, którzy cenią piękne, proste, ale też praktyczne rozwiązania w kuchni. Zlewozmywak składa się z dużej, głębokiej komory głównej oraz mniejszej, w której szybko opłuczemy grzyby czy zioła.

Posiada również spory ociekacz, na którym wysuszymy naczynia oraz produkty spożywcze. W wyposażeniu dodatkowym znajdziemy rollmatę, deskę do krojenia oraz wkładkę ociekową. Maris 651-100 idealnie sprawdzi się więc w przygotowaniach jesiennych przysmaków i przetworów czy rozgrzewających dań. A jego oryginalny kolor sprawi, że kuchnia nabierze ciepłego, domowego klimatu.

Zlewozmywak Maris 651-100 wyposażony jest również w innowacyjny przycisk EasyClick do otwierania i zamykania zaworu odpływu. Mechanizm jest prosty i intuicyjny w obsłudze, działa bez prądu oraz nie wymaga konserwacji i co najważniejsze, zapewnia najwyższą higienę.

Ponadto, zlewozmywak ceramiczny Maris doskonale prezentuje się w połączeniu z drewnianymi blatami i równie dobrze wygląda w zestawieniu z kamieniem.

Franke Maris 651-100 to trafiony wybór jeśli szukasz zlewozmywaka niezwykłego, wyjątkowo wytrzymałego, ale też po prostu pięknego. Materiał Fraceram gwarantuje, że zlewozmywak zachowa swój ponadczasowy urok przez wiele lat. Wymaga przy tym niewiele pielęgnacji.

Jego jesienny, ciepły kolor przyciąga uwagę, a przy tym idealnie współgra z kuchenną zabudową w każdym stylu. Zlewozmywak Maris dostępny jest w pięciu oryginalnych kolorach: białym polarnym, kremowym, cappuccino, grafitowym oraz onyx.

Specyfikacja:
Minimalna szer. podbudowy: 600 mm
Rozmiar odpływu: 1 1/2" + 3 1/2"
Ilość otworów (pod baterię, pokrętło korka automatycznego, inne): 2
Wymiary zewnętrzne: 1000 mmx510 mm
Wymiary komory: 350 mmx420 mmx200 mm
Wymiary małej komory: 145 mmx308 mmx134 mm
Ilość komór: 1 1/2
Wycięcie: 980 mmx490 mm
Położenie ociekacza: model odwracalny
Cena: 3 199 zł

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

źródło i zdjęcia: Franke

Firma powiązana:

Franke

Telefon 22 711 67 00
www.franke.pl

Franke