Nowości

Nowa strona pomp ciepła, czyli odświeżona witryna alpha-innotec.pl

12.10.2015

Jest nam miło poinformować, że dostępna jest nowa odsłona witryny www.alpha-innotec.pl.

Rosnące zainteresowanie alternatywnymi źródłami ogrzewania, w szczególności pompami ciepła sprawia, że coraz więcej osób szuka w Internecie informacji na ten temat. Dlatego też alpha-innotec, jeden z liderów w produkcji pomp ciepła, zaktualizowała polską wersję strony internetowej. W ten sposób wszyscy zainteresowani wyposażeniem swojego domu w nowoczesną i wydajną pompę ciepła mogą łatwo znaleźć potrzebne informacje.

Jedną z najważniejszych sekcji jest podstrona asortyment, na której możemy znaleźć modele oferowane przez alpha innotec, zarówno dla klienta indywidualnego jak i zastosowań profesjonalnych. W przypadku tych pierwszych, przy pomocy bardzo przydatnych filtrów, łatwo zdefiniujemy nasze wymagania, a system sam podpowie, jaki model będzie dla nas najlepszy.

Co więcej, najnowsza wersja strony internetowej przystosowana jest do przeglądania na wszystkich popularnych platformach, od komputera, poprzez tablet a na telefonie skończywszy. Dzięki temu nawet ci który korzystają z urządzeń o niewielkich ekranach, jak smartfony, nie będą mieli problemów z odczytaniem potrzebnych informacji.

źródło i zdjęcia: Alpha Innotec

Firma powiązana:

Alpha Innotec

Telefon 63 245 34 79
www.hydro-tech.pl
hydro@hydro-tech.pl

Alpha Innotec