Nowości

Baterie MOHIT Grupy Armatura – elegancja oszczędnego wzornictwa

06.10.2015

O ponadczasowym charakterze eleganckiego wnętrza decydują często subtelne detale. Zwolennikom oszczędnego wzornictwa, które podkreśli minimalistyczny wystrój przypadnie do gustu nowa kolekcja baterii MOHIT Grupy Armatura.

Elegancja linii baterii MOHIT przejawia się w wyważonym zestawieniu korpusu z płaską wylewka i uchwytem. W wariantach ściennych uwagę przyciąga połączenie smukłych brył o ostro ściętych krawędziach z dekoracyjnymi, prostymi rozetami. Dostosowana długość wylewek gwarantuje komfortowe wykonywanie codziennych czynności.

Modele stojące wyróżnia natomiast obły kształt korpusów kontrastujący z płaskim, ergonomicznym uchwytem. O ponadczasowym stylu baterii z kolekcji MOHIT decyduje również eleganckie, chromowane wykończenie, idealnie komponujące się z bielą ceramiki łazienkowej.

Nowa linia Grupy Armatury obejmuje osiem baterii – ścienny wariant wannowy, natryskowy, umywalkowy, zlewozmywakowy oraz stojący model zlewozmywakowy z wylewką obrotową i dwa umywalkowe ze stałą lub obrotową wylewką. Każdy z nich wyposażony jest w zapewniający bezawaryjne funkcjonowanie regulator ceramiczny oraz oszczędzający wodę napowietrzacz.

Baterie MOHIT objęte są 100-letnią gwarancją na elementy odlewne i 5-letnią gwarancją na regulatory ceramiczne.

źródło i zdjęcie: Grupy Armatura

Firma powiązana:

Armatura Kraków

Telefon 12 25 44 206
www.grupa-armatura.pl
biuro@grupa-armatura.pl

Armatura Kraków