Nowości

Gotowe okna z Luksferów Glasspol.pl - to takie proste!

05.10.2015

Nowością na rynku polskim są gotowe okna z pustaków szklanych. Charakteryzują się one estetycznym wykonaniem a ich wbudowanie w ścianę jest podobne do montażu zwykłego okna.

Okna z luksferów trafiają od producenta do klienta już wyczyszczone i zafugowane, gotowe do osadzenia w otworze okiennym. Tak przygotowane moduły firmy Glasspol.pl Pustaki Szklane Luksfery montuje się na piankę montażową lub zaprawę. Odbywa się to o wiele szybciej niż przy zastosowaniu pozostałych metod. Dla porównania – moduł 3 x 10 pustaków (w pionie) montuje się mniej więcej godzinę, a w przypadku murowania tradycyjnym sposobem na krzyżyki lub używania któregoś systemu do montażu pustaków szklanych trwa to od trzech do pięciu dni. Gotowy moduł okienny firmy Glasspol.pl jest spięty taśmami, po¬między pustakami są pręty, ale nie ma tam żadnych elementów plastikowych (krzyżyków). W takim module można zamontować okienka wentylacyjne (wenty), które są idealnie wpasowane pomiędzy luksfery, z zachowaniem równych fug.

Gotowe moduły okienne firmy Glasspol.pl są wykonywane na zamówienie na specjalnych amerykańskich formach w amerykańskiej technologii crystal glass. Technologia crystal Glass to metoda pozwalająca na oszacowanie rezultatu jeszcze przed osadzeniem modułu w otworze okiennym. Jakość wykonania gotowego modułu jest o wiele wyższa od tradycyjnej metody na krzyżyki montażowe. Gotowe moduły firmy Glasspol.pl produkuje się w pozycji poziomej, przez co płaszczyzna od strony wewnętrznej jest idealnie prosta. Pustaki szklane przed produkcją są szczegółowo sprawdzane pod każdym względem technicznym i estetycznym tak, aby finalny produkt był najwyższej jakości.

Ważna informacja: W Firmie Glasspol Maciej Załuski klient zamawia np. gotowe okno z pustaków szklanych, identyczne z opisem i takim samym wzorem jak na zdjęciu. Klient dostaje gotowy moduł w technologii amerykańskiej Cristal Glass. Taki moduł jest produkowany w specjalnych formach w pozycji poziomej (nie murowany i potem spinany taśmą). Okien Firmy Glasspol.pl nie można kupić u dystrybutorów (tylko i wyłącznie bezpośrednio przez sklep internetowy Luksfer.pl lub w siedzibie firmy Glasspol). Pustaki szklane do gotowych okien z luksferów są selekcjonowane i dobierane tak, aby nie było żadnych skaz, pęknięć, przebarwień itp. Pustaki szklane bezbarwne są pustakami bezbarwnymi (nie w odcieniu, np. zielonym).  Nie produkujemy okien z luksferów z powierzonych przez klienta pustaków szklanych.

Kotwy do montażu okien dodawane są GRATIS do zamówienia.

Zastosowanie:

  • ściany zewnętrzne i wewnętrzne, zabudowy klatek schodowych,
  • okna piwniczne, parterowe, łazienkowe, w halach produkcyjnych, w wiatrołapach lub w budynkach gospodarczych
  • dekoracyjne elementy wyposażenia wnętrz – w łazienkach, jako ścianki działowe, kabiny prysznicowe, obudowy wanien

Cena za gotowy moduł okienny jest podawana indywidualnie po wcześniejszym zapytaniu mailowym na glasspol@glasspol.pl

źródło i zdjęcia: Glasspol.pl

Firma powiązana:

Glasspol.PL Pustaki Szklane

Telefon 71 310 30 00, +48 600 633 000
www.glasspol.pl, www.luksfer.pl
glasspol@glasspol.pl

Glasspol.PL Pustaki Szklane