Nowości

Karta podarunkowa Komfort - pomysł na trafiony prezent

24.09.2015

Dla urządzających pierwsze lub kolejne mieszkanie, dla nowożeńców i świeżo upieczonych rodziców oraz dla wszystkich, którzy po prostu lubią ładnie mieszkać. Karta podarunkowa Komfort to pomysł na prezent, który zawsze będzie trafiony.

Karta podarunkowa Komfort - pomysł na trafiony prezentSieć Komfort, specjalizująca się w sprzedaży podłóg, dywanów i wykładzin, wprowadziła własną kartę podarunkową. Decyzja ta jest odpowiedzią na potrzeby zgłaszane przez klientów.

Na wiele okazji

Karty podarunkowe to narzędzie stosowane przez sieci handlowe od dłuższego czasu – sprawdzone i działające. Oferta Komfort daje szerokie możliwości zastosowania takiej karty, w związku z tym postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. – mówi Anna Heimberger, Dyrektor Marketingu Sklepy Komfort S.A.

Karta będzie dobrym prezentem na wiele okazji: przeprowadzkę, wyjazd na studia, zakup nowego mieszkania, remont, ślub, narodziny dziecka czy rozpoczęcie przez nie kolejnego etapu nauki. Wszystkie te wydarzenia wiążą się ze zmianami w wystroju miejsca zamieszkania, stąd nowy dywan, wykładzina lub dobra podłoga będzie praktycznym podarunkiem, który będzie cieszył przez wiele lat. 

Wygoda zakupów

Karta podarunkowa Komfort zapewnia dużą wygodę zakupów. Jest kartą na okaziciela, ważną przez 6 miesięcy od daty zakupu. Transakcji za jej pośrednictwem można dokonywać we wszystkich sklepach stacjonarnych sieci, płacąc zarówno za produkty, jak i specjalistyczne usługi, związane m.in. z montażem czy pielęgnacją podłóg.

Karta może zostać naładowana na dowolną kwotę (do maksymalnej wartości 10 000 zł), co daje obdarowującemu pełną swobodę decydowania o wartości upominku. Obdarowany z kolei nie musi wykorzystać wszystkich środków jednorazowo. Może dokonywać transakcji kartą wielokrotnie i w różnych sklepach sieci - aż do pełnego wykorzystania zgromadzonych na karcie środków (z zachowaniem terminu 6-miesięcznego ważności karty).

Karta podarunkowa Komfort - pomysł na trafiony prezentKarta dostępna jest we wszystkich sklepach stacjonarnych, a wkrótce również na stronie internetowej sieci. Dodatkowe informacje i regulamin: www.komfort.pl

W ofercie sklepów sieci Komfort znajduje się szeroki wybór podłóg: paneli, podłóg drewnianych, wykładzin dywanowych i elastycznych oraz dywanów. Sklepy zapewniają również profesjonalne doradztwo oraz specjalistyczne usługi: montaż paneli, podłóg drewnianych i wykładzin oraz obszywanie i wycinanie dowolnych kształtów z wykładzin.

Sklepy KOMFORT S.A., to sieć ponad 100 sklepów detalicznych z artykułami wyposażenia wnętrz. Sklepy wyspecjalizowane są w sprzedaży paneli podłogowych, wykładzin, dywanów, podłóg drewnianych oraz drzwi. Klienci cenią markę za jakość obsługi, duży wybór produktów i atrakcyjność cenową. Sieć aktywnie rozwija ofertę usług, związanych z montażem i pielęgnacją pokryć podłogowych.

Od 2008 roku kanał sprzedaży w sklepach stacjonarnych uzupełniany jest przez sprzedaż online za pośrednictwem sklepu internetowego www.komfort.pl

ADRES SIEDZIBY FIRMY Sklepy KOMFORT S.A.: ul. Srebrzyńska 14, 91-074 Łódź

źródło i zdjęcia: Sklepy Komfort

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort