Nowości

Styl, funkcjonalność, jakość i komfort - baterie kuchenne KWC firmy FRANKE

24.09.2015

Funkcjonalna, zaopatrzona w solidne sprzęty i armaturę kuchnia to znakomite miejsce do wspólnego gotowania z przyjaciółmi. Ta pyszna zabawa wiąże się jednak z niezbędnymi czynnościami, takimi jak mycie naczyń czy płukanie produktów spożywczych… Tutaj z pewnością pomoże nam odpowiednio dobrana do wnętrza, trwała i niezawodna bateria KWC.

Styl, funkcjonalność, jakość i komfort - baterie kuchenne KWC firmy FRANKEWśród baterii kuchennych KWC mamy bardzo duży wybór modeli, pełną gamę wzorów- od małych, tradycyjnych w kształcie litery "F", przez minimalistyczne, dotykowe, bez dźwigni czy przypominające rączkę parasola, po duże, ekstrawaganckie, trójotworowe, a nawet podokienne. Wszystkie łączy jedno- szwajcarski klucz projektowania. A kluczem tym jest styl, komfort, jakość i funkcjonalność.

KWC stawia sobie bowiem za cel nie tylko przyjemne ważnienia wizualne. Niezwykle ważna jest również praktyczność i wygoda. Dzięki temu każdy klient otrzymuje produkt, który z pewnością go zadowoli i spełni jego oczekiwania.

Styl, funkcjonalność, jakość i komfort - baterie kuchenne KWC firmy FRANKEBaterie KWC zostały dopracowane z największą dbałością o każdy szczegół, każda ich funkcja zachwyca, a mnogość wzorów zaskakuje. Wszystkie idealnie spełniają swoją funkcję zarówno podczas przygotowywania posiłków jak i zmywania naczyń. Są wykonane z najlepszych materiałów, takich jak stal szlachetna i chrom oraz wyposażone w najnowocześniejsze technologie (JETCLEAN, Touch Light PRO TOPCONTROL, LUMINAQUA®LED), tak by sprostały codziennym pracom kuchennym, ale również by po prostu cieszyły oko.

Więcej informacji o produktach i marce KWC znajduje się na: www.franke.pl

Styl, funkcjonalność, jakość i komfort - baterie kuchenne KWC firmy FRANKEOd ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 10 tysięcy pracowników na całym świecie, posiada 81 oddziałów i działa w przeszło 100 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i znaczący udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Styl, funkcjonalność, jakość i komfort. Urozmaicone wzornictwo baterii kuchennych KWCźródło i zdjęcie: Franke

Firma powiązana:

Franke

Telefon 22 711 67 00
www.franke.pl

Franke