Nowości

Wnętrze w stylu fusion z gresem szkliwionym CERAMSTIC Imperium

19.08.2011

Styl fusion to indywidualizm i sztuka przełamywania schematów – swoiste haute couture wnętrz. Wszystko do siebie pasuje, o ile jest miłe dla oka i zaskakujące. Barokowy szyk podłogi CERAMSTIC Imperium, proste, futurystyczne meble i barwne dodatki. Jeżeli zostaną połączone ze smakiem, efekt może przejść najśmielsze oczekiwania.

Wnętrze w stylu fusion z gresem szkliwionym CERAMSTIC Imperium

Prawdziwe fusion to poleganie na własnej intuicji i śmiałości. Jedyna zasada tej gry mówi, że nie ma w niej żadnych zasad. Idąc tym tropem można rozpocząć tworzenie klimatu fusion we wnętrzu dosłownie od podstaw.

Idealna okaże się podłoga zaaranżowana z użyciem płytek Ceramstic. Ciemna, wysmakowana, lśniąca tafla gresu szkliwionego CERAMSTIC Imperium doskonale odwzorowuje marmur w szlachetnym gatunku emperador.

Zadbano o najdrobniejsze detale pięknej, postrzępionej pajęczynki użylenia i delikatnie pofalowanej faktury lappato. Płytki gresowe w okazałym formacie 60x60 cm dostępne są w ciemnych odcieniach brązu oraz ciepłego beżu. W połączeniu z antycznym dekorem w stylu greckiego meandru dadzą się ułożyć w kompozycję pełną szlachetnej elegancji. I o to chodzi! Wszak podłoga to najważniejszy element determinujący klasę pomieszczenia.

Posiadający wyraziste odniesienie do antycznego piękna, klasyczny styl pokrycia gresowego CERAMSTIC Imperium doskonale nadaje się do żonglowania estetyką. Mało kto zastanawia się, jak pasuje meander z greckiej wazy do pomarańczowego, futurystycznego fotela i geometrycznego stolika z aluminium i szkła. Wygląda na to, że najwyższa pora zacząć to sprawdzać – w tym sezonie na salonach panuje radosna fuzja kształtów, faktur i barw.

Źródło: Vinderen

Więcej